حالا فهمیدم ...

 کتاب «حالا فهمیدم...» با هدف آموزش راهبرد‌های بهبود مهارت‌های ادراکی(دانستنی) در دانش‌آموزان ابتدایی از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مسیرِ یادگیریِ دانش آموزان یک مسیر پر پیچ و خم است. حدوداً 10 تا 15 درصد دانش آموزان از میان طیف وسیعی از جمعیت به نوعی با این نوع مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. اما شناخت مشکلات یادگیری موهبتی است که به شناخت فرایند یادگیری کمک می‌کند و از این طریق، دانش‌آموزان می‌توانند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و بر مشکلات غلبه کنند.

کتاب«حالا فهمیدم»با بهره‌گیری از جدید‌ترین منابع و نظریات موجود درحوزه اختلالات یادگیری، با  راهبردهای طراحی شده سعی دارد مشکلات ادراکی دانش‌آموزان را درمان و فرایندهای دیگر ذهنی مانند: دقت، سرعت پردازش، حافظه فعال، استدلال سیال و توانایی حل مسأله در کودکان را تقویت کند.

کتاب «حالا فهمیدم» اثری از نواب کاظمی با 128 صفحه رنگی و قطع رحلی در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه به آدرس enmabazar.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.