ارسال نظر

اختصاص کد دوره‌ی ضمن خدمت به اعضای باشگاه معلمان فیلم‌ساز

برای معلمان فیلم‌سازی که سال گذشته به بخش مسابقه پنجاهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد راه یافته بودند، کد ضمن خدمت تخصصی صادر شده و گواهی‌های خود را دریافت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، بر اساس هماهنگی‌های به‌عمل آمده با گروه برنامه‌ریزی آموزش نیروی انسانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و نیز مساعدت مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت متبوع، برای دومین بار به معلمان فیلم‌سازی که آثارشان در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد پذیرفته و به بخش مسابقه‌ راه یافته بود 120 ساعت ضمن خدمت تخصصی در حیطه‌ی فیلم‌سازی تعلق گرفته است.

براساس گزارش دبیرخانه‌ی دائمی جشنواره‌ی فیلم‌های رشد، در پائیز 1399 همزمان با برگزاری پنجاهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد و تشکیل باشگاه معلمان فیلم‌ساز، 166 معلم و دانشجومعلم فیلم‌ساز در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد شرکت نموده بودند که از این تعداد 28 معلم فیلم‌ساز به بخش مسابقه راه‌یافته بودند. پس از مکاتبات به‌عمل آمده با مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری و بررسی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه‌ی جشنواره‌ی فیلم رشد، در نهایت به غیر از چند نفر که بازنشسته بوده‌اند، برای سایر افراد گواهی ضمن خدمت تخصصی صادر شده است.

با استقبال معلمان فیلم‌ساز از تشکیل باشگاه معلمان فیلم‌ساز، در نیمه اول سال 1400 و با همکاری اساتید مطرح دانشگاهی، 6 کارگاه آموزشی با موضوعات مختلف به‌صورت برخط برای اعضای باشگاه برگزار شده تا ضمن گسترش فعالیت‌های این باشگاه، خدمات بیشتری را به فرهنگیان فیلم‌ساز ارائه دهد.

پنجاه و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد همچون سال‌های گذشته پذیرای آثار این افراد در بخش‌های مستند، داستانی و پویانمایی خواهد بود و در طول برگزاری این دوره از جشنواره، جلسات نقد و بررسی و نمایش آثار برتر جشنواره را برای شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود.

دبیرخانه‌ی این جشنواره‌ مصمم است بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری جشنواره‌ی فیلم رشد، زمینه‌های حضور حداکثری و نقش‌آفرینی فرهنگیان فیلم‌ساز را در این جشنواره‌ی کهن و فرا مرزی فراهم آورد.

گفتنی است بنابر اعلام دبیرخانه‌ی باشگاه معلمان فیلم‌ساز، معلمان و دانشجومعلمان سراسر کشور که در رشته‌های مختلف فیلم‌سازی از جمله کارگردانی، تدوین، ‌فیلم‌نامه نویسی و ... تجربه، تخصص و یا تحصیلات دانشگاهی دارند، ‌جهت عضویت در باشگاه می‌توانند به نشانی الکترونیکی http://filmclub.roshd.ir/ مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

انتهای پیام

5
امتیاز: 5 (1 رای)
Image CAPTCHA