فراخوان هفته

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی برگزار می‌شود

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی با تأکید بر تجارب ملی و بین‌المللی، 4خرداد1399، به‌کوشش بنیاد بین‌المللی توسعۀ علم و فناوری خوارزمی با همکاری انجمن فناوری آموزشی ایران برگزار می‌شود.

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسشنامه بررسی میزان دسترسی دانش آموزان به فضای مجازی

 

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسشنامه بررسی میزان دسترسی دانش آموزان به فضای مجازی جهت آموزش بر خط و شناسایی تجارب زیسته معلمان اعلام شد.

فراخوان تدریس مجازی ویژه دانش آموزان در سیستان و بلوچستان

 

 

معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان سیستان و بلوچستان از برگزاری فراخوانی جهت تدریس مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، باقری بیان داشت:شیوه های آموزشی متناسب با امکانات و تجهیزات به روز، نیازمند تغییر می باشد و با توجه به تکنولوژی و فناوری های نوین براساس شرایط پیش آمده فعلی در نظام تعلیم و تربیت باید شتاب حرکت به سمت آموزش الکترونیکی و مجازی افزایش یابد.

فراخوان نظرات پیرامون تجربه‌های معنوی

با توجه به ادامه یافتن اقدامات ایمنی برای مراقبت از شیوع ویروس کرونا و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، خبرگزاری رسا فراخوانی با عنوان «تجربه‌های معنوی» منتشر کرده است.

فراخوان همکاری در تولید بسته‌های یادگیری الکترونیکی (رایاد)

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد طی هماهنگی ایجاد شده با سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، همکاری در تولید بسته‌های یادگیری الکترونیکی (رایاد) مدنظر است که فراخوان آن هم اطلاع رسانی شده است.

مهلت ارسال آثار مسابقه‌ هنری «همچون پدر، مهربان» تمدید شد

فراخوان مسابقه‌ «همچون پدر، مهربان» در بخش‌های نقاشی و خوشنویسی ویژه کودکان و نوجوانان، تا 15 اردیبهشت 1399 از سوی کانون پرورش فکری تمدید شد.

پویش درس خانه

پویش درس خانه

زمان 

  • 25 اسفند 1398 لغایت 25 اردیبهشت 1399

مخاطبان

  • دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان
  • معلمان پایه 1 تا 12،  آموزگاران،  دبیران،  هنرآموزان

هدایای نفرات برتر

اولین جایزۀ روزنامه‌نگاری آموزش و پرورش ایران فراخوان داد

اولین جایزۀ خبرنگاری آموزش و پرورش ایران به‌کوشش پایگاه خبری رب، به‌مناسبت روز تربیت اسلامی در 8اسفند1398 برگزار می‌شود. بدین وسیله از یکایک فعالان رسانه‌های نوشتاری، خبرنگاران خبرگزاری‌ها، استادان و دانشجویان و دانشجومعلمان، فرهنگیان و کنشگران نظام آموزش‌وپرورش کشور دعوت می‌شود در این رقابت آزاد و حرفه‌ای شرکت کنند.

نشست علمی تخصصی در حوزه تربیت دینی

 «نشست علمی تخصصی در حوزه تربیت دینی» با همکاری حوزه تربیت و یادگیری قرآن و معارف اسلامی شنبه 3 اسفند در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار می شود.

نشست علمی تخصصی تجربه‌های برگرفته از روند گذشته تحول در آموزش و پرورش، ترسیم چشم‌انداز آینده

نشست علمی تخصصی تجربه‌های برگرفته از روند گذشته تحول در آموزش و پرورش، ترسیم چشم‌انداز آینده توسط پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می شود.

نشست علمی رصد تحولات جهانی در نظام شناسایی دانش ‏آموزان سرآمدومستعد(استعدادهای درخشان)

نشست علمی تخصصی تجربه‌های برگرفته از روند گذشته تحول در آموزش و پرورش، ترسیم چشم‌انداز آینده توسط پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می شود.
 

نسخه جدید سیر مطالعاتی آشنایی با منظومه فکری رهبر انقلاب رونمایی می‌شود

 نسخه جدید سیر مطالعاتی آشنایی با منظومه فکری رهبر انقلاب فردا، 13 بهمن‌ماه در قم رونمایی می‌شود.