فراخوان هفته

فراخوان اشتراک گذاری محتوای تولید شده و روش تدریس معلمان در شبکه رشد

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در راستای تحقق رسالت خویش برای تولید محتوای الکترونیک و با توجه به همه گیری ویروس کرونا در نظر دارد برای تأمین محتوای تربیتی - آموزشی و خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور، محتوای تولید شده و روش تدریس معلمان و کارشناسان خلاق و مبتکر را در شبکه ملی رشد به اشتراک بگذارد.

فراخوان شبکه رشد از معلمان

شبکه ملی مدارس ایران(رشد) با توجه به همه گیری ویروس کرونا و برای خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور و ارائه محتوای تربیتی - آموزشی در فضای مجازی از تمامی معلمان و کارشناسان خلاق و مبتکر دعوت به همکاری، مشارکت و همیاری می نماید.

فراخوان شبکه ملی مدارس(رشد)از موسسات آموزشی

شبکه ملی مدارس ایران(رشد)برای تأمین محتوای تربیتی-آموزشی و خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور از تمامی موسسات آموزشی و فرهنگی و فعالان بخش خصوصی دعوت به همکاری و همیاری می نماید.

تبیین و نقد فلسفی سه رویکرد تربیتی به فضای مجازی بر اساس دیدگاه اسلامی

وبینار «تبیین و نقد فلسفی سه رویکرد تربیتی به فضای مجازی بر اساس دیدگاه اسلامی؛ راهبردی معقول برای دورۀ کرونا و پساکرونا» برگزار می شود.

فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مقررات شرکت در دوازدهمین جشنواره دوسالانه بین‌المللی پویانمایی (انیمیشن) تهران را طی فراخوانی اعلام شد.

فراخوان جذب آموزگار برای مدرسه تابستانی تلویزیون

 

معاونت آموزش ابتدایی در اطلاعیه ای فراخوان جذب آموزگار برای مدرسه تابستانی تلویزیون با محوریت مهارت آموزی برای دانش آموزان و والدین صادر کرد.

فراخوان ارسال آثار به ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی «مدرسه»

دانش‌آموزان سراسر کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند آثار خود را تا 31 ام تیرماه 1399 به ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی «مدرسه» به آدرس اینترنتی www.madresefestival.ir  بارگزاری کنند.

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی برگزار می‌شود

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی با تأکید بر تجارب ملی و بین‌المللی، 4خرداد1399، به‌کوشش بنیاد بین‌المللی توسعۀ علم و فناوری خوارزمی با همکاری انجمن فناوری آموزشی ایران برگزار می‌شود.

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسشنامه بررسی میزان دسترسی دانش آموزان به فضای مجازی

 

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسشنامه بررسی میزان دسترسی دانش آموزان به فضای مجازی جهت آموزش بر خط و شناسایی تجارب زیسته معلمان اعلام شد.

فراخوان تدریس مجازی ویژه دانش آموزان در سیستان و بلوچستان

 

 

معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان سیستان و بلوچستان از برگزاری فراخوانی جهت تدریس مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، باقری بیان داشت:شیوه های آموزشی متناسب با امکانات و تجهیزات به روز، نیازمند تغییر می باشد و با توجه به تکنولوژی و فناوری های نوین براساس شرایط پیش آمده فعلی در نظام تعلیم و تربیت باید شتاب حرکت به سمت آموزش الکترونیکی و مجازی افزایش یابد.

فراخوان نظرات پیرامون تجربه‌های معنوی

با توجه به ادامه یافتن اقدامات ایمنی برای مراقبت از شیوع ویروس کرونا و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، خبرگزاری رسا فراخوانی با عنوان «تجربه‌های معنوی» منتشر کرده است.

فراخوان همکاری در تولید بسته‌های یادگیری الکترونیکی (رایاد)

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد طی هماهنگی ایجاد شده با سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، همکاری در تولید بسته‌های یادگیری الکترونیکی (رایاد) مدنظر است که فراخوان آن هم اطلاع رسانی شده است.

مهلت ارسال آثار مسابقه‌ هنری «همچون پدر، مهربان» تمدید شد

فراخوان مسابقه‌ «همچون پدر، مهربان» در بخش‌های نقاشی و خوشنویسی ویژه کودکان و نوجوانان، تا 15 اردیبهشت 1399 از سوی کانون پرورش فکری تمدید شد.