فراخوان ها

هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران)

کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌کنند. 10 تا 13 اسفند 1397 تهران، نمایشگاه بین‌المللی

همایش بین‌المللی شاهنامه در گذرگاه جاده ابریشم برگزار می‌شود

همزمان با هفته بزرگداشت مقام فردوسی، «همایش بین‌المللی شاهنامه در گذرگاه جاده ابریشم»، ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به همت شهرداری مشهد و خردسرای فردوسی و با حمایت کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد، برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره تقدیر از صنایع بهره مند از پروژه های علوم انسانی برگزار می گردد

نخستین جشنواره تقدیر از صنایع بهره مند از پروژه های علوم انسانی به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وهمکاری انجمت مدیریت ایران برگزار می گردد.

نخستین جشنواره تقدیر از صنایع بهره مند از پروژه های علوم انسانی برگزار می گردد

نخستین جشنواره تقدیر از صنایع بهره مند از پروژه های علوم انسانی به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وهمکاری انجمت مدیریت ایران برگزار می گردد.

نشست تحول نگرش نسبت به جایگاه کره زمین در عالم برگزار می گردد

نشست «تحول نگرش نسبت به جایگاه کره زمین در عالم: درک فرآیندهای شکل گیری ستارگان و سیاره ها» با حضور فیزیکدان برجسته جهان در دانشگاه تهران برگزار می شود.

اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش با تاکید بر تحقق سند تحول بنیادین برگزار خواهد شد.

این همایش با هدف مدیرت منابع انسانی و مالی (چالش ها، مسائل و راهکارها) و با تاکید بر تحقق سند تحول بنیادین  برگزار می‌شود و پذیرش مقالات در چارچوب تحقق اهداف فوق صورت خواهد گرفت.

محورهای همایش به شرح زیر است:

اولین سمپوزیوم تحقیقات دانشگاهی برگزار می‌شود

در این سمپوزیوم به تمام موضوعات حوزه کسب‌وکار، آموزش، علوم اجتماعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخته می‌شود.

کنفرانس جامعه الکترونیک در اتریش برگزار می‌شود

هدف از برگزاری این کنفرانس گردآوری دانشمندان، مهندسان، دانشجویان و پژوهشگران از دانشگاه‌های سراسر جهان در یک محل برای ایجاد ارتباطی میان دانشگاه‌ و صنعت است.

اولین سمپوزیوم آسیا و اقیانوسیه در مالزی برگزار می‌شود

موضوع این سمپوزیوم «ایجاد یک تفاوت» در زمینه کسب‌وکار، آموزش و علوم اجتماعی است.

برگزاری کنفرانس چند‌رشته‌ای در حوزه علوم انسانی در هنک‌کنگ

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، انجمن علمی ICLEHI کنفرانسی بین‌المللی در حوزه رشته‌های زبان، آموزش، علوم‌انسانی و نوآوری در هنگ‌کنگ برگزار می‌کند.

مسابقه «دوست معلول من حق دارد»

به گزارش خبرگزاری فارس، پرستو منصوری معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در خصوص اولین دوره از این مسابقه نقاشی گفت: بیش از 10 هزار کودک 3تا 13 ساله در سه گروه های سنی 3 تا 6 سال، 6 تا 9 سال و 9 تا 13 سال و گروه های افراد دارای معلول

جشنواره آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، دانشگاه شهید رجایی و آزمایشگاه تحقیقاتی پیل سوختی در نظر دارند در حاشیه دهمین سمینار پیل سوختی ایران نخستین جشنواره دانش‌آموزی آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان را برگزار کند.

همایش بین‌المللی «ایران و جهان در آینه تاریخ»

به گزارش گروه علمی و دانشگاه خبرگزاری فارس ،همایش بین‌المللی «ایران و جهان در آینه تاریخ» با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه تهران، دانشگاه گیلان، دانشگاه صوفیه، مرکز مطالعات ایران، بالکان و اروپای مرکزی ۲۲ و ۲۳ بهمن ماه سال جاری

دومین مسابقه‏ بین‌‏المللی عکاسی مرکز میراث ناملموس تهران برگزار می‌شود

مرکز مطالعات منطقه‌ای پاسداری از میراث فرهنگی ناملموس در آسیای غربی و مرکزی، تحت نظارت یونسکو (مرکز میراث ناملموس تهران)، دومین مسابقه‏ی بین‌‏المللی عکاسی با عنوان «میراث فرهنگی ناملموس و جوانان» را برگزار می‌کند.

فراخوان اجرای سرود پژوهش ویژه دانش آموزان سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، این فراخوان در راستای توسعه، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ پژوهش ازسوی این پژوهشگاه به عنوان نهادی برخاسته ازدامان انقلاب اسلامی ، ویژه مدارس سراسر کشور برگزار می شود. براساس این گزارش، ب

معرفی تازه‌های کتاب‌ همکاران سازمان و فرهنگیان

سایت سازمان به عنوان درگاه پر مراجعه و با جامعه مخاطب فرهنگیان و اصحاب قلم و اندیشه افتخار دارد به معرفی تازه‌های کتاب‌ همکاران سازمان و فرهنگیان محترم مبادرت ورزد.

فراخوان دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۱۹ منتشر شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، جمع‌آوری آثار تصویرگری ناشران ایرانی به منظور بررسی و انتخاب ۱۵ تصویرگر برتر و معرفی به دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۱۹ از سوی امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز

کارگاه های آموزشی مهارتی آرشیوداری دیداری شنیداری برگزار می شود

کارگاه های آموزشی مهارتی آرشیوداری دیداری شنیداری به همت دفتر منطقه ای یونسکو در تهران، کمیسیون ملی یونسکو- ایران، اداره کل آرشیوهای سازمان صدا و سیما، سازمان اسناد و کتابخانه ملی، ۲۸ و ۲۹ آذر برابر با ۱۹ و ۲۰ دسامبر در کتابخانه ملی، سال

فراخوان اعزام حافظ قرآن زیر ۱۲ سال به مسابقات بین‌المللی کویت

مسابقات بین‌المللی قرآن کشور کویت هر ساله در دو رشته حفظ و قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود. این رقابت‌ها در دهمین دوره خود که اوایل سال آینده شمسی برپا خواهد شد، رشته حفظ کل قرآن نونهالان را به مجموع رشته‌های خود اضافه کرده است.

همایش ملی ارتباط علوم انسانی، تولید و صنعت برگزار می گردد

چهارمین نشست تخصصی همایش ملی «ارتباط علوم انسانی، تولید و صنعت» با موضوع «استلزامات روان شناختی و عدالت سازمانی در توسعه ملی» با حضور  دکتر حسین شکرکن-رئیس انجمن روانشناسی صنعتی  و سازمانی،‌ دکتر نجفقلی حبیبی-نایب رئیس انجمن ایرانی اخلاق