فراخوان ها

مراسم بزرگداشت “هفتۀ جهانی یادگیری از طریق ابزارهای الکترونیکی همراه” برگزار می‌شود

این مراسم، در چارچوب برگزاری یک کنفرانس شامل: کارگاه‌های مخلتف آموزشی، سمپوزیوم، مجمع عالی‌رتبه سیاست‌گذاری و سمینار پژوهشی برپا می‌شود و هدف آن، آشنایی با چگونگی استفاده از قدرت هوش مصنوعی و فناوری‌های جدید ارتباطات و اطلاعات، به‌منظور

با حضور نماینده یونسکو هفت هفته با حافظ برگزار می شود

گفتنی است که نخستین جلسه این منظومه فرهنگی- هنری، با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در  کمیسیون ملی یونسکو، برگزار می شود.

اصفهان مدرسه تابستانه صنایع دستی برگزار می کند

شهر اصفهان با داشتن بیش از ۱۹۰ رشته صنایع دستی، به عنوان قطب صنایع دستی ایران و شاخصه ای مهم در جهان در این زمینه است.

فراخوان ثبت و پاسداشت کرسی های آزاداندیشی حوزوی

دبیرخانه کرسی های آزاد اندیشی حوزه علمیه قم اعلام کرد: کرسی ها یی که طبق ضوابط برگزار می‏‌شود، مورد حمایت این دبیرخانه قرار خواهد گرفت.

پنجمین جشنواره هنر مقاومت برگزار می شود

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره هنر مقاومت، فراخوان بخش‌های ده‌گانه پنجمین جشنواره هنر مقاومت از سوی مسعود نجابتی دبیرکل این جشنواره در اختیار هنرمندان رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی و رسانه‌ها ق

سومین کنگره‌ مجازی شعر وحدت اسلامی برگزار می شود
فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی

فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی با بیش از ربع قرن تجربه و به عنوان مهم ترین رخداد علمی در سطح ملی و بین ‌المللی و بیستمین جشنواره خوارزمی، با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان برگزار شد.

چهارمین کنفرانس سراسری دانش و فناوری برگزار می شود

دبیرچهارمین کنفرانس سراسری دانش و فناوری از برگزاری این کنفرانس با محوریت علوم تربیتی و روانشناسی خبر داد.

25مین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار می‌ شود

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ارشاد، بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان  فراخوان خود را برای ۸ بخش تخصصی تئاتر کودک، مسابق

فراخوان اولین دوره جایزه تربیتی استاد "علی اکبر شعاری نژاد"

ایسنا: به همت دوماهنامه "شوق تغییر" و با حمایت مراکز علمی و آموزشی همایش دوسالانه تربیتی استاد «علی اکبر شعاری نژاد» با محوریت آثار و مقالات تربیتی در سال ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

نخستین هم‌اندیشی دینی «ضرورت‎‌ها و ظرفیت‌های گفت‌وگوی اسلام و شینتو برگزار می شود

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ نخستین هم‌اندیشی دینی «ضرورت‎‌ها و ظرفیت‌های گفت‌وگوی اسلام و شینتو» روز یکشنبه (۲۴ تیرماه) از سوی رایزنی ف

مسابقه عکاسی جاده ابریشم از دیدگاه جوانان برگزار می شود

مسابقه عکاسی جاده ابریشم از دیدگاه جوانان، از تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۱۸ ، در چهارچوب برنامه “جاده ابریشم و جوانان” سازمان یونسکو آغاز به کار کرده است.

فراخوان دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت»، همزمان با سال «حمایت از کالای ایرانی» و همچنین با توجه به اجرای موفق و نیز استقبال هنرمندان و کارآفرینان از برگزاری نخستین دوره این رویداد فرهنگی و فناورانه، منتشر شد.

مراسم روز جهانی ورزش در مسیر صلح و توسعه برگزار می شود

با حضور الکساندر شیشلیک رئیس بخش ورزش و تربیت بدنی یونسکو (پاریس)، مراسم بزرگداشت روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه با همکاری کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران، دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران، وزارت ورزش و جوانان و دانشگاه تهران در تاریخ ۳ اردیبه

اولین همایش دین، فرهنگ و فناوری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، با مشارکت شورای عالی انقلاب فرهنگی و دانشگاه باقرالعلوم(ع)، اولین همایش دین، فرهنگ و فناوری برگزار می شود.

اولین کنفرانس ملی سیاست‌گذاری در آموزش عالی ایران برگزار می‌شود

“اولین کنفرانس ملی سیاست‌گذاری در آموزش عالی ایران” توسط انجمن آموزش عالی ایران و دانشگاه فنی و حرفه‌ای، با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو، پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز نشر این وزارتخ

کنفرانس ملی علوم اسلامی و پژوهش‌های دینی در کرج برگزار می شود

دبیرخانه «کنفرانس ملی علوم اسلامی و پژوهش‌های دینی» تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحب‌نظران و علاقمندان را به ارسال مقالات و تحقیقات ارزنده خود دعوت کرد.

فراخوان سومین برنامه اعطای جایزه یونسکو در زمینه آموزش زنان

یونسکو با همکاری جمهوری خلق چین، سومین دور برنامه «جایزه یونسکو در زمینه آموزش زنان و دختران» را اجرا می‌کند.

بورس مهندسی لهستان برای سال ۲۰۱۸

یونسکو طی ارسال نامه ای به کشورهای عضو، بورس مهندسی لهستان برای سال ۲۰۱۸ را اعلام کرده است.

همایش “در سایه‌سار سُنبل” برگزار می‌شود

به مناسبت نزدیک شدن به پایان سال ۱۳۹۶ و طلیعه نوروز ۱۳۹۷، به کوشش انجمن دوستداران تاریخ و فرهنگ زنجان، همایش «در سایه‌سار سُنبل» با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو- ایران برگزار می‌شود.