فراخوان هفته

فراخوان جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی دوره ابتدایی منتشر شد

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی فراخوان برگزاری اولین جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی دوره ابتدایی را منتشر کرد.

فراخوان مقاله فصلنامه تخصصی رشد آموزش مشاور مدرسه

فصلنامه رشد آموزش مشاور مدرسه که از تولیدات رسانه‌ای سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی می باشد، فراخوان مقاله منتشر کرد.

پایـگاه‌ استنادی علوم جهان اسلام

اداره کتابخانه و مرکز اسناد سازمان در راستای آگاهی رسانی از ابزارهای پژوهشی و توجه به ارتقاء سواد اطلاعاتی و پژوهشی پژوهشگران و همکاران محترم سازمان، دسترسی به مرکز معتبر بین‌المللی پشتیبانی از سیاست‌گذاری‌های کلان پژوهشی و آموزشی کشورهای اسلامی فراهم نمود.

فراخوان جشنواره ایده‌پردازی ویژه دانش آموزان، فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

 

جشنواره ایده‌ پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود و علاقمندان تا پنجم شهریور ماه 99 فرصت دارند تا آثارشان را در سامانه بسیج فرهنگیان بارگذاری کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این جشنواره با همکاری دانشگاه فرهنگیان در محورهای تقویت زیرساخت‌ها، ارائه الگوهای تربیتی اثربخش در نظام آموزشی، مدیریت نظام آموزشی در شرایط کرونا و سایر موضوعات مرتبط برگزار می‌شود.

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسش‌نامه

فراخوان مشارکت در تکمیل پرسش‌نامه بررسی میزان و چگونگی استفاده از «سامانه شاد» و ارزیابی برنامه­ های «مدرسه تلویزیونی ایران» در روزهای مواجهه با ویروس کووید 19 و شیوع بیماری کرونا
 

فراخوان اشتراک گذاری محتوای تولید شده و روش تدریس معلمان در شبکه رشد

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در راستای تحقق رسالت خویش برای تولید محتوای الکترونیک و با توجه به همه گیری ویروس کرونا در نظر دارد برای تأمین محتوای تربیتی - آموزشی و خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور، محتوای تولید شده و روش تدریس معلمان و کارشناسان خلاق و مبتکر را در شبکه ملی رشد به اشتراک بگذارد.

فراخوان شبکه رشد از معلمان

شبکه ملی مدارس ایران(رشد) با توجه به همه گیری ویروس کرونا و برای خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور و ارائه محتوای تربیتی - آموزشی در فضای مجازی از تمامی معلمان و کارشناسان خلاق و مبتکر دعوت به همکاری، مشارکت و همیاری می نماید.

فراخوان شبکه ملی مدارس(رشد)از موسسات آموزشی

شبکه ملی مدارس ایران(رشد)برای تأمین محتوای تربیتی-آموزشی و خدمت رسانی به دانش آموزان سراسر کشور از تمامی موسسات آموزشی و فرهنگی و فعالان بخش خصوصی دعوت به همکاری و همیاری می نماید.

تبیین و نقد فلسفی سه رویکرد تربیتی به فضای مجازی بر اساس دیدگاه اسلامی

وبینار «تبیین و نقد فلسفی سه رویکرد تربیتی به فضای مجازی بر اساس دیدگاه اسلامی؛ راهبردی معقول برای دورۀ کرونا و پساکرونا» برگزار می شود.

فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مقررات شرکت در دوازدهمین جشنواره دوسالانه بین‌المللی پویانمایی (انیمیشن) تهران را طی فراخوانی اعلام شد.

فراخوان جذب آموزگار برای مدرسه تابستانی تلویزیون

 

معاونت آموزش ابتدایی در اطلاعیه ای فراخوان جذب آموزگار برای مدرسه تابستانی تلویزیون با محوریت مهارت آموزی برای دانش آموزان و والدین صادر کرد.

فراخوان ارسال آثار به ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی «مدرسه»

دانش‌آموزان سراسر کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند آثار خود را تا 31 ام تیرماه 1399 به ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی «مدرسه» به آدرس اینترنتی www.madresefestival.ir  بارگزاری کنند.

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی برگزار می‌شود

وبینار آزمون‌سازی و ارزشیابی در یادگیری الکترونیکی با تأکید بر تجارب ملی و بین‌المللی، 4خرداد1399، به‌کوشش بنیاد بین‌المللی توسعۀ علم و فناوری خوارزمی با همکاری انجمن فناوری آموزشی ایران برگزار می‌شود.