گفتگوی هفته

استاندارد سازی کتاب‌های آموزشی در دستور کار دفتر انتشارات است

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تمرکز بیشتر این دفتر بر تولید کتاب‌های الکترونیکی در سال آینده خبر داد.

"امان نامه" کتاب برگزیده جشنواره شعر فجر شد

کتاب " امان نامه" نوشته سیداکبر میرجعفری از همکاران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به عنوان کتاب برگزیده پانزدهمین جشنواره شعر فجر انتخاب شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به اهدافش رسیده است

عضو هیئت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و استاد دانشگاه فرهنگیان گفت: کیفیت فیلم‌های ایرانی به دلیل نگاه به مسائل تربیتی و به‌کارگیری مضامین جلوه‌های خلاقانه از فیلم‌های دریافتی از سایر کشورها بهتر بود.

پنجاهمین جشنواره فیلم رشد بیشتر به برنامه درسی معطوف شده است

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری‌ آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره سیاست‌های پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد بیان کرد:‌ جشنواره فیلم رشد بنا دارد به ریل خود در خدمت به آموزش و فرایند یاددهی و یادگیری بازگردد و براین اساس، امسال با هدایت و همراهی دغدغه‌مندان و نخبگان، فیلم‌های جشنواره بیشتر به برنامه درسی و کتاب‌های درسی معطوف شد.

استقبال فرهنگیان از شکل‌گیری باشگاه معلمان فیلمساز

فیلمساز جوان شرکت کننده در بخش دانشجومعلمان پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از شکل‌گیری باشگاه معلمان فیلمساز، ابزار خرسندی کرد و آن را گام مهمی در راستای شکل‌گیری رویدادهای مهم‌تر این عرصه دانست.

ناهید رضایی: فضای رقابتی حرف اول جشنواره‌ها نباشد

عضو هیأت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد سطح آثار این دوره را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اغلب آثار این دوره، فیلم‌های بسیار خوبی بودند و همین امر نیز واقعاً کار قضاوت را سخت می‌کرد.

برگزاری آنلاین جشنواره فیلم رشد می‌تواند منجر به رشد مخاطب شود

عضو هیأت داوران پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم رشد را به شکل آنلاین یک فرصت خواند و گفت: برگزاری آنلاین جشنواره امکان دسترسی علاقمندان به این عرصه را در شهرستان‌ها و همه مراکز فراهم می‌کند.

عباس جهانگیریان: با کتاب‌های برگزیده‌ی جشنواره‌ی رشد، کتابخانه‌های دانش‌آموزی را تجهیز کنید

عباس جهانگیریان معتقد است، جشنواره "کتاب رشد" می‌تواند به کیفیت کتاب‌های آموزشی کمک کند و برپایی آن تأثیرگذار است.

شهرام کرمی: جشنواره‌ کتاب رشد می‌تواند انگیزه مضاعفی برای نویسنده‌ها باشد

شهرام کرمی معتقد است، جشنواره "کتاب رشد" می‌تواند انگیزه مضاعفی برای همه نویسنده‌ها باشد که با این شوق و انگیزه آثاری را خلق کنند و بدانند رویدادی هست که به موضوعات حوزه ادبیات و کتاب اهمیت می‌دهد.