جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به اهدافش رسیده است

عضو هیئت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و استاد دانشگاه فرهنگیان گفت: کیفیت فیلم‌های ایرانی به دلیل نگاه به مسائل تربیتی و به‌کارگیری مضامین جلوه‌های خلاقانه از فیلم‌های دریافتی از سایر کشورها بهتر بود.

حمید قاسم‌زادگان در گفت‌وگو با روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در خصوص روند داوری‌های این جشنواره اظهار داشت: هر سه داور با تخصص‌های مختلف از نظر مضمون، محتوا و تکنیک، فیلم‌ها را در فضای مجازی مطرح و مورد ارزیابی قرار داده و به نتیجه و جمع‌بندی نهایی رسیدیم و آراء را اعلام نمودیم.

وی هماهنگی خوب تیم برگزارکننده و همکاری دبیر جشنواره و ارسال به موقع فیلم‌ها جهت ارزیابی را از نقاط قوت این جشنواره قلمداد کرد و گفت: اطلاع‌رسانی فراخوان مخصوصاً برای فیلم‌های خارجی در سطح قابل قبولی نبود که می‌توان در سنوات بعدی آن را تقویت نمود.

استاد دانشگاه فرهنگیان درخصوص برگزاری بهتر و شایسته‌تر این جشنواره گفت: پیشنهاد می‌کنم این جشنواره از طریق رسانه ملی و ابزار جدید تبلیغاتی در مدارس، دانشگاه‌ها و سطح شهر اطلاع‌رسانی و پخش شود.

قاسم‌زادگان گفت: به نظر بنده این جشنواره به اهداف خودش رسیده و با توجه به شیوع ویروس کرونا شدت و ضعف‌هایی داشته است که به‌طور کلی می‌توان گفت از نظر مخاطب کرونا تأثیر خودش را در تمامی جشنواره‌ها داشته است.

ارسال نظر

Image CAPTCHA