گفتگوی هفته

طرح الحاق فایل‌های کمک آموزشی با کمک «بارکدخوان» در کتاب‌های درسی

مبتکر طرح الحاق فایل‌های کمک آموزشی با کمک «بارکدخوان» در کتاب‌های درسی عقیده دارد این طرح می‌تواند در بین معلمان رقابتی ایجاد کند که به این ترتیب بتوانند نقش فعال‌تری در دستگاه تعلیم و تربیت ایفا کنند.

تولید 2 میلیون و 300 هزار ماسک در هنرستان‌ها

مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش ‌و پرورش گفت: تکمیل فرایند آموزش و ارزشیابی دروس «شایستگی‌های عمومی»، «شایستگی‌های غیرفنی» و «شایستگی‌های پایه فنی» در هنرستان‌ها برعهده معلمان و مدیران و به صورت غیرحضوری است.

ارزشیابی دروس شایستگی‌های فنی به صورت تراکمی و حضوری  انجام می‌شود

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت اعلام کرد: تکمیل فرآیند آموزش و ارزشیابی دروس شایستگی‌های فنی، شاخه فنی و حرفه‌ای و استانداردهای مهارتی کاردانش با اولویت پایه دوازدهم با تصویب شورای مدرسه و هماهنگی اداره به صورت تراکمی و با برنامه ریزی و سازمان دهی هنرآموزان به صورت حضوری انجام می‌شود.

همه چیز درباره امتحانات پایان سال دانش‌آموزان دبستانی

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: هر زمان معلمان تشخیص دهند یادگیری دانش‌آموزان به اتمام رسیده، می‌توانند نتایج ارزشیابی را در کارنامه آنها ثبت کنند.

پیام آیت الله اعرافی به واتیکان و تمام ادیان جهان

به دستگاه واتیکان و تمام ادیان جهان پیام می دهیم که ما معتقد به بازگشت بشریت به خدا و احیای سنت دعا و نیایش بوده و حوزه علمیه قم نیز این مسئله را مهم می شمارد و همراه شما خواهد بود.

در محضر استاد- مشروح سخنان آیت الله امینی در دیدار با ابوالفضل خادمیان

در پی ارتحال عالم جلیل القدر آیت الله ابراهیم امینی، مناسب دیدیم تا مشروح سخنانی که ایشان در دیدار با آقای ابوالفضل خادمیان قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در سازمان مرکزی انجمن اولیاء و مربیان و جمعی از اعضا و کارکنان این سازمان در دی ماه سال 1386 داشتند را بازنشر دهیم.

بازگشایی مدارس از هفته آینده

وزیر آموزش و پرورش از بازگشایی مدارس در هفته آینده (27 اردبیهشت) با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فراهم کردن تمهیدات لازم در ضدعفونی کردن مدارس خبر داد.

78 درصد دانش آموزان به شاد پیوستند

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه 78 درصد دانش آموزان یعنی 11 میلیون و 300 هزار نفر در شبکه شاد عضو شده‌اند گفت: تا امروز 892 میلیون و 210 هزار فایل در شبکه شاد بارگذاری و تبادل شده است.