بین الملل

اختلالات آموزشی ناشی کرونا از منظر دانش آموزان، خانواده‌های محروم...

مقاله ای با عنوان" بررسی تعطیلی مدارس و اختلالات آموزشی ناشی از بیماری کرونا از منظر دانش آموزان، خانواده‌های محروم و نابرابریهای اقتصادی و اجتماعی" توسط استاد دانشکده اپیدمولوژی و سلامت عمومی، دانشگاه ناتینگهام، انگلستان منتشر شد.

تاثیرات اختلالات آموزشی و بسته شدن مدارس در کرونا بر سلامت ذهنی دانش آموزان

مقاله ای با عنوان"تاثیرات اختلالات آموزشی و بسته شدن مدارس در دوران شیوع بیماری کرونا بر سلامت ذهنی دانش آموزان(با تاکید بر دانش آموزان استثنایی و دارای نیازمندی‌های خاص )" به نوشته جویس لی منتشر شد.

آموزش آنلاین پس از پایان بیماری کووید 19

شیوع بیماری کرونا موجب شد که دانش‌آموزان و معلمان در سرتاسر جهان و در مقاطع مختلف تحصیلی به سرعت به یادگیری آنلاین روی بیاورند و به جای آموزش‌های سنتی و کلاس محور فرایند یادگیری دانش‌آموزان از طریق کلاس‌های آنلاین پیگیری شود.تاثیر این تغییر رویکرد - و توسعه ابزارهای هوشمند و الکترونیک مورد نیاز برای آن - می‌تواند برای همیشه و به طور دائمی نحوه ارائه آموزش و تحصیل را در آینده تغییر دهد.

مدارس، مهارت‌ها و یادگیری: تأثیر بیماری کووید 19 بر آموزش

تعطیلی جهانی مدارس و مراکز آموزشی باعث شده است که در روند یادگیری دانش‌آموزان اختلالات عمیق و غیرقابل جبرانی روی دهد. از سویی دیگر در روند ارزیابی‌های دانش‌آموزان نیز مشکلات جدی روی داده و در عین حال، سطح کیفی این ارزیابی‌ها نیز به نحو چشمگیری تنزل پیدا کرده است. این مقاله به بحث در مورد این مطلب می پردازد که چگونه می‌توانیم تأثیر منفی این مشکلات و اختلالات را به حداقل برسانیم.

تفاوت‌‌های میان یادگیری آنلاین و یادگیری از راه دور چیست؟

مقاله‌ای با عنوان "تفاوت‌‌های میان یادگیری آنلاین و یادگیری از راه دور چیست؟ " نوشته "بری استافر" به این چالش مهم دنیای امروز پرداخته که در این بخش قصد داریم به آن بپردازیم.

پنج نکته در مورد پیاده‌سازی یادگیری الکترونیک

انستیتو امنیت محیط زیست و انسان دانشگاه ملل متحد در مقاله‌ای پنج  نکته در مورد پیاده‌سازی یادگیری الکترونیک که می‌تواند در مقابله با تأثیر شیوع بیماری کرونا بر حوزه آموزش و تحصیل مؤثر باشد، را منتشر کرد.

یادگیری آنلاین در دوران شروع بیماری کرونا: فرصت‌ها و تهدیدات؟

مدیر بخش بورسیه و ارتباطات انجمن ملی متخصصان و معلمان دبیرستان ایالات متحده در مقاله‌ای فرصت‌ها و تهدیدات یادگیری آنلاین در دوران شروع بیماری کرونا را بیان کرد.

آموزش و شیوع بیماری کووید 19

 شیوع بیماری کووید 19 تبدیل به یک چالش بزرگ برای نظام‌‌های آموزشی شد. این مقاله که در برگیرنده دیدگاه‌های نویسنده است، راهنمایی‌هایی را برای معلمان، اولیای مدارس و مقامات رسمی و دولتی، در مورد نحوه و چگونگی مواجهه با این بحران ارائه می‌‌کند.

برنامه درسی پنهان و توسعه استعدادهای نهفته: تمرین

این مقاله درصدد است تا به بررسی عمیق این مسئله بپردازد که چگونه برنامه‌‌های درسی پنهان می‌توانند به عنوان یک شیوه‌ی توسعه مهارت‌ها، ارزش‌ها و رفتارها برای یادگیرندگان استفاده شده و به طور ناخودآگاه و تلقینی موجب گسترش و توسعه‌‌ی توانمندی‌های آنان شود.