تقدیر از چهارهزار همکار افتخاری جشنواره‌های استانی فیلم رشد

عضو هیئت انتخاب فیلم‌های خارجی جشنواره فیلم رشد از تقدیر از چهارهزار همکار افتخاری جشنواره‌های استانی فیلم رشد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مجید صادقیان، معاون دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با اعلام این خبر گفت: «جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از معدود رویدادهای فراگیر علمی ـ آموزشی و سینمایی در کشور است که از همراهی افتخاری طیف وسیعی از نیروهای اجرایی بهره می‌گیرد.»

صادقیان با اشاره به گستردگی جشنواره بین المللی فیلم رشد در سراسر ایران و بازه زمانی شش ماهه برگزاری آن گفت: «اگر نبود همراهی افتخاری بیش از 4000 فرهنگی دلسوز و بعضاً همکاران سایر سازمان‌های علاقه‌مند به همراهی دستگاه تعلیم وتربیت در سراسر کشور، این مهم به سرانجام نمی‌رسید. این همراهی ارزشمند به واسطه پررنگ کردن محتوای آموزشی و تربیتی فیلم‌ها در اذهان دانش‌آموزان، عملاً اثربخشی رویداد را نیز بالا می‌برد؛ به‌نظر، قدردانی رسمی از این همکارانِ همدل، حداقل کاری است که می‌توانیم و باید انجام دهیم.»

لازم به یادآوری است که آثار برگزیده و شاخص جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از فردای اختتامیه آن یعنی از دوم آذر امسال تا پایان اردیبهشت سال آینده، به تدریج و به شکل هفتگی در تمام استان‌های کشور برای دانش‌آموزان مشتاق به نمایش درمی‌آیند. همچنین برای بهره‌مند شدن طیف وسیع‌تری از مخاطبان در مناطق کم‌برخوردار، هماهنگی‌های اجرایی و فنی متعددی انجام‌شده تا سالن‌های کانون‌های فرهنگی ـ تربیتی، مراکز فرهنگی و هنری و بعضاً سالن‌های مناسب مدارس، میزبان جشنواره فیلم رشد باشند. این جشنواره در تمام سال‌های برگزاری از همکاری خودجوش و افتخاری جمع بزرگی از فرهنگیان و معلمان کشور به عنوان نیروهای اجرایی بهره‌‌مند بوده است.

• جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از 24 آبان تا اول آذر در تهران، و سپس به شکل هفتگی در سراسر ایران برگزار خواهد شد.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA