دکتر غلامعلی افروز به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب شد

معاون وزیر آموزش و پرورش در حکمی دکتر غلامعلی افروز را به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حکمی دکتر غلامعلی افروز را به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب نمود.

متن کامل حکم دکتر ذوعلم خطاب به دکتر افروز به شرح زیر می باشد:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکترغلامعلی افروز

 

با سلام و تحیت

     نظر به شایستگی و سوابق علمی ـ پژوهشی و برخورداری از خلاقیت اجرایی و رویکرد تحولی، به موجب این ابلاغ جناب عالی را به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب می‌ نمایم.

     پیشبرد برنامه ها و تقویت جایگاه و رویکرد تخصصی این مجله وزین، نیازمند تلاشی مضاعف برای بسترسازی اشاعه اندیشه ناب تعلیم وتربیت اسلامی و تبیین پژوهش های متقن و ناظر به مسائل عینی جامعة علمی است . لذا با بهره گیری از مجموعة محققان و نویسندگان مومن و خردمند به ویژه معلمان پژوهشگر و پژوهشگران عرصه تعلیم و تربیت، در راستای تداوم رشد و ارتقاء شاخص های علمی ـ پژوهشی مجله اقدام نمایید.

     در همین راستا بر ایجاد رویکردی نوین و تحول گرا در اعضای محترم هیئت تحریریه وانتشاربه موقع مجله، رعایت وتطبیق کامل استانداردهای علمی – پژوهشی با آیین نامه های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز انطباق جهت گیری مقالات در راستای پشتیبانی نظری و پژوهشی از مبانی نظری تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند برنامه درسی ملی، مدیریت بر پایه پژوهش و خلاقیت، و نهایتاً اقناع علمی – پژوهشی مخاطبین و جامعه علمی کشور با غنای مطالب فصلنامه، تأکید می نماید .

      توفیق و سربلندی جناب­عالی را از محضر پروردگار سبحان خواستارم و برخویش لازم می دانم از تلاش­ها و زحمات سرکارخانم شکوه نوابی نژاد در دوره طولانی سردبیری فصلنامه قدردانی و تشکر نمایم.

                                                                                                                                                       

علی ذوعلم

معاون وزیر و رئیس سازمان 

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA