پیام تسلیت رییس سازمان پژوهش به مناسبت درگذشت دکتر کاکوجویباری

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت دکتر کاکوجویباری رییس اسبق پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم به مناسبت درگذشت دکتر علی اصغر کاکوجویباری به شرح زیر است:

 

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر درگذشت  همکار ارجمند و پژوهشگر متعهد جناب آقای دکتر علی اصغر کاکوجویباری موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان در دوران حیات خویش از اساتید خوش نام و خوش ذوق در امر تعلیم و تربیت بویژه در زمینه مباحث کودکان استثنایی و آموزش و پرورش فراگیر بودند وبا رویکردی عمیق و عالمانه نسبت به مسائل پژوهشی و جایگاه ممتاز آن در عرصه تعلیم و تربیت اقدامات مؤثر انجام داده  و تألیفاتی ثمربخش از خود به یادگار گذارده است.

اهتمام به امر تعلیم و تربیت، همت بلند و تعهد سازمانی این مرحوم به شکل گیری نهاد پژوهشی آموزش و پرورش کودکان استثنایی منجر گردید؛ و فصل ماندگاری در تلاش ها و زحمات بی وقفه ایشان ایجاد نمود.

حضور گرانقدر آن مرحوم در کمیسیون های تخصصی - مشورتی و در کرسی تعلیم و تدریس، قامتی فاخر از معلمی دلسوز و فرهیخته با خدماتی ارزشمند و اقداماتی مفید را نمایان می نماید. اینجانب ارتحال آن فقید را به خانواده علمی-پژوهشی کشور بویژه معلمین و پژوهشگران عرصه تعلیم و تربیت و نیز خانواده محترم و داغدارشان تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال منزلتی شایسته و رحمتی واسعه برای آن مرحوم و صبری جمیل برای بازماندگان، مسألت می نمایم.«رحمه الله علیه رحمه واسعه

 

علی ذوعلم

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA