جلسه نقد و بررسی چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد برگزار شد

نقد و بررسی اجرای چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد 25 دی ماه با حضور مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و مسئولان کمیته‌ها برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از دبیرخانه بین‌المللی فیلم رشد، جلسه نقد و بررسی اجرای چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد روز چهارشنبه 25 دی ماه در اتاق جلسات مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم برگزار شد. در این جلسه چند ساعته که با حضور دکتر مسعود فیاضی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، مجید صادقیان معاون فناوری آموزشی دفتر، بهنام نیک‌نژاد مدیر طرح و برنامه و امور مالی سازمان، ‌ مهدی جلالی معاون آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سازمان، وحید گلستان دبیر جشنواره چهل و نهم و دوازده نفر دیگر از مسئولین کمیته‌های اجرایی جشنواره برگزار شد، هر یک از مدعوین به نقاط قوت و ضعف جشنواره پرداختند و پیشنهادات خود را برای بهتر شدن جشنواره در سال بعد ارائه نمودند.

فیاضی در آغاز این جلسه ضمن خوش‌آمد گویی به مدعوین گفت: «جشنواره الحمدالله با کمک دوستان امسال خیلی با کیفیت‌تر از سال‌های قبل برگزار شد. البته من سال‌های قبل نبودم اما به لحاظ بازخوردی که گرفته شده و برآیند صحبت‌ها این بوده که جشنواره امسال از سال‌های قبل بهتر بوده است. این امر محقق نشد مگر با کمک جمعی دوستان به خصوص با زحمات قابل توجهی که آقای گلستان و آقای صادقیان کشیدند،  از همه به ویژه این دو عزیز بسیار تشکر می‌کنم. برآیند کلی آنچه اتفاق افتاد فی‌المجموع به نظرم خوب بود ولی برای آنکه بتوانیم برای سال‌های بعد اجرای جشنواره را ارتقا دهیم، خودمان خیلی از نقص‌های داخلی خودمان را می‌دانیم.‌ در این جلسه می‌خواهیم با هم مرور کنیم تا بتوانیم رو به جلو و بهتر حرکت کنیم. برای سال آینده از هم‌اکنون باید تدبیر کنیم تا بتوانیم پنجاهمین جشنواره را به نحو احسن و همسو با اهداف تربیتی و آموزشی سازمان برگزار نمائیم.»

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA