رییس اداره حراست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منصوب شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در حکمی رئیس اداره حراست این سازمان را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم در حکمی حبیب الله مهری را به عنوان رئیس اداره حراست این سازمان منصوب نمود. حبیب الله مهری سابقه فعالیت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در کارنامه دارد.

اسدالله مرتضایی پیش از این به عنوان سرپرست حراست مشغول به فعالیت بود.

 متن کامل حکم دکتر ذوعلم خطاب به حبیب الله مهری  به شرح زیر است:

 

"برادر ارجمند جناب آقای حبیب الله مهری

با سلام و تحیت؛

                نظر به شایستگی  و تجارب ارزنده جناب عالی و با توجه به اعلام موافقت مرکز حراست،  به عنوان " رئیس اداره حراست سازمان"  با پست شماره 6 منصوب می شوید.

                امید است با جدیت تمام در چهارچوب اختیارات و وظایف محوله با هماهنگی دستگاه های ذیربط اقدام شایسته معمول دارید. بدیهی است معاونان و مدیران و همکاران  سازمان همراهی و  همکاری لازم را با جناب عالی خواهند داشت .

            لازم است از تلاش های مخلصانه برادر ارجمند جناب آقای اسدالله مرتضایی در دوره سرپرستی اداره حراست  تشکر و قدردانی نمایم .

            توفیق روز افزون جناب عالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) از درگاه خداوند متعال خواستارم .

 

برگزاری مراسم معارفه

همچنین مراسم معارفه حبیب الله مهری  امروز یکشنبه 20 بهمن  در سالن  جلسات حوزه ریاست برگزار شد که حجت الاسلام والمسلمین دکتر ذوعلم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و پیش رو بودن دوم اسفند ماه زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی،  بیان داشت: این دو رویداد، زمانی جدی برای حضور مردم در صحنه است. انقلاب اسلامی برکات زیادی داشت و خدا را سپاسگزاریم که این انقلاب را به پیروزی رساند تا مردم صاحب کشور باشند و این بزرگترین آورده انقلاب بود.

ایشان ادامه داد: نظام استکباری، سلطه و سرمایه داری کشورهای زیادی را بلعیده بود و در حال تاراج ایران بود که امام خمینی رحمت الله علیه اجازه این این کار را نداد و این نعمت الهی یعنی انقلاب اسلامی رخ داد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره کار حساس و دقیق حراست اظهار داشت: نفرات قبلی مانند آقای مظفری و مرتضایی زحمات شایسته ای در این بخش کشیده اند و جا دارد از آنها تقدیر کنیم و باید از تجارب آنها استفاده شود. اکنون یک نیروی جوان فعال و فرهنگی وارد این عرصه می‌شود که باید از توان او نیز استفاده کنیم. حراست سازمان در کنار مباحث حراست فیزیکی و منابع انسانی که جزء فعالیت های معمول آن است میبایست رصد اندیشه‌ای و فکری داشته باشد و موارد را بی تعارف مطرح کرده و مطالبه نماید.

وی به تعامل مجموعه همکاران سازمان و اداره حراست در جهت رسیدن به یک هدف واحد که آن اعتلای این سازمان به عنوان قلب آموزش و پرورش است اشاره داشت و عنوان کرد: نگاه یکسان و بدون تبعیض حراست سازمان به همه بخش ها و نگاه یکسان همکاران سازمان به حراست دو رویکرد تعاملی بسیارمهم است که قطعاً در ادامه کارها کمک شایانی خواهد کرد. رویکرد دیگری که انتظار است حراست سازمان مدنظر قرار دهد این است که در کنار محبت، همکاری باید صداقت، قاطعیت، شجاعت، سرعت عمل و حرکت در راستای اهداف و آرمانهای انقلاب و نظام است.

 در این مراسم محدث معاون مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشت و در خصوص ایام الله دهه مبارک فجر، اهداف و رویکردهای حراست وزارت آموزش و پرورش و همچنین ویژگی های این بخش مهم نظارتی مباحثی را مطرح کرد.

 این مراسم معارفه در حضور اعضای هیئت رئیسه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و معاون و مدیر کل دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار شد.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA