قدردانی ویژه وزیر آموزش و پرورش از یک معلم طی تماس تلفنی

وزیر آموزش و پرورش طی تماس تلفنی از تعهد و زحمات دبیر زبان منطقه 4 شهر تهران قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی طی تماس تلفنی با خانم جعفری دبیر زبان انگلیسی منطقه 4شهر تهران از تلاش و زحمات وی قدردانی کرد.

وزیرآموزش و پرورش دراین تماس تلفنی با بیان اینکه تصویری از شما در فضای مجازی منتشر شد، گفت:این تصویر فوق‌العاده افتخارآمیز بود که یک دبیر متعهد و مسئول تا این حد دلسوزی نسبت به دانش آموزانش دارد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه به شما تبریک می‌گویم، گفت: معلمان به عنوان قشر فرهیخته همیشه در کنار مردم بودند و در سختی‌ها وشادی ها در کنار مردم هستند و کمک می‌کنند.

وزیرآموزش و پرورش با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ا‌ظهار کرد: معلمان نشان دادند در حالیکه مدرسه تعطیل شده است اما آموزش را استمرار دادند و در دوران شیوع کرونا از این آزمون بزرگ سرافراز بیرون آمدند.

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: به نمایندگی از همه معلمانی که کوشش و تلاشش‌شان تاثیرگذار بوده از شما تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

وی در پایان برای جعفری آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.

در این تماس جعفری اظهار کرد: مسئولیت معلم در قبال دانش آموزان و نسل جوان زمان و مکان  نمی‌شناسد و باید در بدترین شرایط آموزش و پرورش با استفاده ازهمه ابزارها و امکانات آموزش و پرورش نسل جوان ادامه داشته باشد و من هم از این قضیه مستثنی نبودم و افتخار می‌کنم در موقعیتی قرار گرفتم که کاری در جهت آموزش به نسل آینده  انجام بدهم .

وی افزود؛   قطعا همه همکاران من نیز اگر خدای نکرده در این شرایط قرار می‌گرفتند این کار را انجام می‌دادند چرا که فداکاری  معلمان برکسی پوشیده نیست.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA