شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی برخط در کشور است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شبکه آموزش شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی برخط در کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حسین براهوئی در جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، افزود: این شبکه توسط تیمی از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات به صورت شبانه روزی پشتیبانی می شود.

وی اظهار کرد: طبق آخرین بررسی ها و بر اساس رصد تیم پشتیبانی، این نرم افزار به صورت ایمن در حال خدمات دهی به دانش‌ آموزان و معلمان است.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان،  خاطر نشان کرد: بنابر اعلام مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیش از 9 میلیون دانش‌آموز در شبکه شاد ثبت نام کرده اند و 232 میلیون و 314 هزار و 335 فایل در شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) تبادل شده است. 
 براهوئی گفت: بر اساس گزارش وزارت آموزش و پرورش، تا امروز 11 میلیون و 36 هزار و 587 بار شبکه آموزش دانش‌آموزی نصب‌شده است که از این تعداد، اطلاعات بیش از 9 میلیون دانش‌آموز و 585  معلم در شبکه شاد ثبت‌ شده است.
 وی تاکید کرد: اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار  از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و این اطلاعات به هیچ وجه قابل دسترسی دیگران نخواهد بود.
 معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز می توانند با آرامش خاطر نسبت به عضویت در *شاد* اقدام کرده و از خدمات آموزشی این نرم افزار بهره مند شوند.

1
امتیاز: 1 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA