ابلاغ جدید دکتر امانی طهرانی در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی مشاور سازمان در امور«طرح‌ها و برنامه‌ها»ی این سازمان را منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دکتر حسن ملکی در ابلاغی دکتر محمود امانی طهرانی را به عنوان مشاور سازمان در امور«طرح‌ها و برنامه‌ها» منصوب نمود.متن کامل این ابلاغ به شرح زیر می باشد:

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمود امانی طهرانی 

سلام علیکم؛

احتراماً، بنا به شایستگی‌های جنابعالی، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان مشاور سازمان در امور«طرح‌ها و برنامه‌ها» منصوب می‌نمایم. اطمینان دارم براساس دانش و تجارب عملی که در طول سال‌های مدیریت خود کسب کرده‌اید در کمک به طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌های اساسی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی موفق خواهید شد. جهت هماهنگی بیشتر موارد زیر جهت عطف توجه و پیگیری پیشنهاد می‌شود:

  • بررسی طرح‌ها و برنامه‌های تحولی دفاتر سازمان و ارایه پیشنهادهای لازم.
  • مطالعه و پیشنهاد طرح‌های ابتکاری جهت غنی‌سازی فعالیت‌های سازمان.
  • شرکت مؤثر در جلسات شورای عالی آموزش و پرورش در ارتباط با طرح‌های ارسالی از طرف سازمان و با هماهنگی قبلی.
  • نظارت جدی به برنامة ویژه مدرسه (بوم) و ایفای نقش مؤثر در شورای راهبری مربوط
  • سایر مواردی که از طرف مسئول سازمان جهت پیگیری ارجاع می‌شود.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از خدای متعال خواستارم.

 

شایان ذکر است دکتر حسن ملکی در ابلاغی دیگر دکتر امانی طهرانی را به عنوان"رئیس کارگروه تدوین نظامنامه سیاست­ها، خط ­مشی­‌ها و اصول حاکم بر برون­ سپاری تولید و پشتیبانی بسته­‌های یادگیری" منصوب نمود. متن ابلاغ ایشان به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمود امانی­ طهرانی

مشاور محترم رئیس سازمان

سلام علیکم

        از آنجا که برون ­سپاری بسته­‌های یادگیری از اولویت­های برنامه­ای سازمان می ­باشد، جهت اجرایی نمودن نظام ­مند این برنامه راهبردی، طراحی الگوی برون ­سپاری تولید و پشتیبانی بسته­‌های یادگیری در دستور کار قرار گرفته است. دستیابی به الگویی جامع و کامل مستلزم در نظر گرفتن تمامی ابعاد و متغیرهای موثر بر آن است. یکی از ابعاد اساسی و سرنوشت ­ساز در طراحی و اجرای موفق این الگو، سیاست­ها، خط­ مشی­‌ها و اصولی مدیریتی سازمان در حوزه برون ­سپاری است. بر همین اساس و بنابر تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به پیشنهاد کمیته تخصصی طراحی الگوی برون­ سپاری تولید و پشتیبانی بسته­‌های یادگیری، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان رئیس کارگروه تدوین نظام­ نامه سیاست­ها، خط­ مشی­‌ها و اصول حاکم بر برون­ سپاری تولید و پشتیبانی بسته­‌های یادگیری منصوب می­‌نمایم.

       با توجه به حساسیت موضوع و تجربه جدید سازمان در این راستا، انتظار می ­رود با تشکیل زودهنگام کارگروه با حضور اعضای پیشنهادی (اسامی پیوست) و بهره­‌مندی از مشارکت فکری آنها و دیگر صاحب­ نظران همچنین دستاوردهای کارگروه­های مرتبط و با مشورت­ گیری از مجری طرح برون­سپاری برای تدوین نظام­ نامه فوق، نهایت تلاش خود را به کار گیرید. 

       در ضمن گزارش طرح برون­ سپاری و الگوی مفهومی آن، فهرست مسئولان کارگروه­‌های هفتگانه و کلیات نظام ­نامه فوق جهت بهره­‌برداری به پیوست آمده است. توفیق روزافزون جنابعالی و دیگر اعضاء را از خداوند متعال خواستارم.

 

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA