افشار بهمنی به عنوان سرپرست دفتر تألیف فنی و حرفه ای و کاردانش معارفه شد

مراسم معارفه افشار بهمنی به عنوان سرپرست دفتر تألیف آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این مراسم امروز 11 خرداد ماه در اتاق جلسات معاونت طراحی و تولید بسته های یادگیری برگزار شد که دکتر اسداله مرتضایی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان اظهارداشت: جایگاه علمی آقای دکتر ملکی به عنوان استاد تمام رشته برنامه ریزی درسی که 30 سال پیش نیز تحولات اساسی در برنامه ریزی درسی در این سازمان ایجاد نمود و رویکردش درخصوص اعتماد به سرمایه های انسانی توانمند درون سازمانی باعث می شود، اعتماد و مسئولیت پذیری در تمام سطوح سازمان تقویت شود.

ایشان با تأکید بر اعتماد رئیس محترم سازمان به عملکرد و توانمندی نیروها و کارشناسان و مدیران دفتر تألیف فنی و حرفه ای و کاردانش در مدت یکسال گذشته، بیان نمود: صلاحیت، توانمندی و شایستگی های اخلاقی، علمی و اجرایی و فنی آقای افشار بهمنی به همراه تجربه بسیار مفید و مؤثر ایشان در مدت 15 ماه سرپرستی دفتر باعث شد که آقای دکتر ملکی مجددا به ایشان در این سمت اعتماد نمایند و ادامه مسئولیت وی در سرپرستی دفتر تالیف فنی و حرفه ای و کاردانش را به ایشان و همکاران این دفتر تبریک عرض می نماییم.

در این مراسم که با حضور تعدادی از کارشناسان دفتر تألیف فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار شد آقای افشار بهمنی نیز با تأکید بر قواعد عمل تصریح شده از طرف رئیس محترم سازمان، این اعتماد رئیس محترم سازمان و معاون محترم توسعه منابع و پشتیبانی را اعتماد به تیم و خانواده فنی و حرفه ای و کاردانش تفسیر نمود.

ایشان قواعد عمل مدیران و کارشناسان سازمان پژوهش و برنامه ریزی که توسط رئیس محترم سازمان ابلاغ شده است را به شرح زیر بیان نمود:

 1. توکل بر خدا؛                      
 2. تواضع و فروتنی؛
 3. عمل مبتنی بر علم و پژوهش: بهره گیری از علوم تربیتی به خصوص ظرفیت های علمی برنامه ریزی درسی؛
 4. هوشیارانه عمل کنیم و اقدام نمائیم؛                
 5. معیار مدارانه عمل کنیم؛
 6. اجتماعی عمل کنیم؛     
 7. جامع و تمام ساختی دیدن مسائل؛
 8. قانونی عمل کنیم؛
 9. قاطعانه و مهربان عمل کنیم؛
 10. برنامه ها و فعالیت ها را مستمرا پیگیری نمائیم؛
 11.  فرایندی عمل کنیم؛
 12. تنها هدف مهم و اصیل سازمان عملیاتی کردن اسناد بالادستی است.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA