انتصاب آقای ممشلو به عنوان «مشاور جوان»

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی آقای ممشلو را به عنوان «مشاور جوان» خود منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، جناب آقای دکتر حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی آقای رضا ممشلو را به عنوان «مشاور جوان» خود منصوب نمود. متن کامل این ابلاغ به شرح زیر می باشد:

 

برادر ارجمند بسیجی جناب آقای رضا ممشلو

  سلام و تحیت

                        استعداد سرشار و روح تعهد و خدمت در نهاد انقلابی بسیج و روحیۀ نشاط و ابتکار جوانی فرصتی است تا در پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی با نصب العین قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب  و اعتماد به جوانان متعهد از این ذخیره عظیم استفاده شود.

                        به موجب این ابلاغ با توجه به سابقه حضور شما در بسیج دانش‌آموزی و برخورداری از روحیات جوانی و انقلابی و آشنایی با تمایلات دانش‌آموزان و آرمان خواهی نسل جوان، جناب عالی را به‌عنوان «مشاور جوان» خود منصوب می نمایم.

                        امید است در بهره‌گیری از ظرفیت‌های جامعه دانش‌آموزی و ترغیب ایشان جهت تعامل مؤثر با سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در قالب شبکه اندیشه ورزان دانش‌آموزی در سطح استان‌ها و مناطق و تشکیل هیئت اندیشه ورز بسیج سازمان و ایجاد ارتباط با نهادها و مراکز امین و انقلابی در راستای مأموریت‌های سازمانی توفیقات لازم را به دست آورید و افق‌های نو در این خصوص به‌وجود آورید. ارتباطات نظام‌مند و سازمان یافته و عملیاتی کردن مواد قانونی مندرج در اسناد تحوّلی مورد تأکید اینجانب است. موفقیت جناب‌عالی را در انجام امور محوله از خدای متعال مسئلت می‌نمایم.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA