صدیقه حسن زاده به عنوان "سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل" منصوب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در ابلاغی خانم صدیقه حسن زاده را به عنوان "سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل" منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، جناب آقای دکتر حسن ملکی در ابلاغی سرکارخانم صدیقه حسن زاده را به عنوان "سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل" منصوب نمود. متن کامل ابلاغ دکتر ملکی به ایشان به شرح زیر است:

 

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل" منصوب می‌شوید.

      برقراری ارتباط مؤثر با همکاران ارجمند و مراکز و شخصیت‌های فرهیخته و اهل نظر، توسعه ظرفیت اطلاع‌رسانی و تعامل اثربخش سازمان با رسانه‌های جمعی، بهره گیری از ابزارهای جدید و علوم ارتباطی و اطلاع رسانی به موقع و مفید از عملکرد سازمان، از وظایف مهم در این مسئولیت است که با همدلی و همکاری مجموعه‌های سازمان و با تلاش و تدبیر و اخلاص، به نحو مطلوب تحقق خواهد یافت .

      لازم است از تلاش‌های مخلصانه برادر ارجمند جناب آقای سعید توتونچیان در دوره ریاست اداره روابط عمومی و اموربین‌الملل تشکر و قدردانی نمایم.

      توفیق روز افزون سرکارعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است خانم صدیقه حسن زاده پیش از این مدیرکلی مرکز آفرینش‌های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر مرکز ملی اسیتژ ایران و معاونت اداره‌ کل کانون استان تهران را در کارنامه داشت.

1
امتیاز: 1 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA