زیست عفیفانه، اولین فراخوان طرح و ایده‌های فرهنگی حوزه زنان و خانواده

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران از برگزاری اولین فراخوان طرح و ایده‌های فرهنگی در حوزه زنان و خانواده با عنوان "زیست عفیفانه" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در این مورد گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، اداره امور زنان و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران اولین فراخوان طرح و ایده‌های فرهنگی در حوزه زنان و خانواده را با محوریت "زیست عفیفانه" برگزار می‌کند.

وی افزود: ایده‌پردازی و ارائه راهبردهای عملیاتی با تأکید بر حل مسائل فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده همواره از مهم‌ترین دغدغه‌های اندیشمندان علوم دینی بوده است و این مهم با تلاش پرچم‌داران عرصه فرهنگ و اندیشه در حوزه‌های علمیه خواهران قابل دستیابی است؛ لذا فراخوان مذکور با هدف شناسایی و رشد افراد مستعد در ارائه طرح‌ها و ایده‌های فرهنگی در حوزه زنان و خانواده و در این دوره با محوریت سبک زندگی عفیفانه مورد نظر قرار گرفته است.

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران خاطر نشان کرد: در این فراخوان به طرح‌های نفرات برگزیده علاوه بر اعطای تندیس، جوایز نفیسی اهداء و از طرح‌های برتر حمایت‌های معنوی صورت خواهد گرفت.

ایشان افزود: علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام، اطلاع از شرایط ارسال طرح و ایده‌ها و دریافت اطلاعات تکمیلی، به سایت معاونت فرهنگی - تبلیغی به آدرس : farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

 

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA