دانش‌آموزان میان پایه برای سفارش کتاب تا 20 مرداد فرصت دارند

دانش‌آموزان میان پایه که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتاب‌های درسی نشده‌اند از امروز تا 20 مرداد می‌توانند نسبت به ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به نقل از خبرگزاری تسنیم، ثبت سفارش و توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی 1400-1399 تمامی دوره‌های تحصیلی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com  انجام می‌شود.

دانش‌آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه مذکور نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند و برای ورود به سامانه کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری و 6 رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، "رمز عبور" ورود به سامانه است.

کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه دوم شاخه‌های فنی و حرفه‌ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می‌شود.

ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان پایه اول دبستان، هفتم و دهم تا 20 مرداد ادامه دارد.

بازمانده‌های ثبت سفارش میان پایه از 11 مرداد تا 20 مرداد 99 می‌توانند اقدام کنند.

اصلاح سفارش کتاب‌های درسی تمام دوره‌های تحصیلی از 4 مرداد تا 2 شهریور 99 امکان پذیر است.

بر اساس دانش‌آموزان میان پایه که در فرصت ثبت‌نام اولیه موفق به ثبت سفارش کتاب‌های درسی نشدند از امروز تا 20 مرداد می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند.

1
امتیاز: 1 (2 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA