نشست خبری سازمان پژوهش برگزار شد

 

نشست رسانه‌ای معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در خصوص آخرین اقدامات تحولی، مأموریت‌ها، عملکرد و برخی شائبه های ایجاد شده در روزهای اخیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دکتر حسن ملکی در این نشست خبری اهم اقدامات تحولی، مأموریت‌ها و عملکرد سازمانی را بیان و گزارشی در خصوص چگونگی فرایند تولید کتاب‌های درسی ارائه کرد.

ورود قهرمانان ملی به کتب درسی و مشورت با روانشناسان برای درج مفاهیم در کتاب‌ها، پیگیری‌ها برای رساندن کتاب‌های درسی به دست تمامی دانش‌آموزان، تولید محتواهای نوین آموزش غیرحضوری، علت تغییرات کتاب‌های فارسی، اجتماعی، علوم و ...، چرایی برخی تغییرات در جلد کتاب‌های درسی، پاسخ به برخی اصلاحات در کتاب‌های درسی و حاشیه ایجاد شده، تهیه محتوای آموزشی مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌ها توسط آموزش و پرورش، فعال شدن گروه برنامه‌ریزی دوره پیش دبستانی از جمله مواردی بود که رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی در این نشست به آن‌ها پرداخت.

پرسش و پاسخ با خبرنگاران بخش دیگر این نشست خبری بود.

دکتر علی محبی معاون برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری و روح اله رضاعلی مشاور سازمان نیز در این نشست حضور داشتند.

این نشست رسانه‌ای امروز یکشنبه 23 شهریور ماه در سالن طبقه هشتم ساختمان مرکزی برگزار شد.

مشروح مطالب مطرح شده در این نشست متعاقباً در این خبر بارگزاری خواهد شد.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA