کلیات رویکرد و منطق راهنمای برنامه گروه تربیت و یادگیری سلامت و تربیت بدنی تصویب شد

شورای برنامه ریزی درسی حوزه تربیت و یادگیری سلامت و تربیت بدنی با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، جلسه شورای برنامه‌ریزی درسی حوزه تربیت و یادگیری سلامت و تربیت بدنی با هدف بررسی و تصویب رویکرد و منطق راهنمای برنامه درسی این حوزه در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد. در این جلسه دکتر علی محبی معاون سازمان، جمعی از اساتید خبره حوزه سلامت و تربیت بدنی و نمایندگان حقوقی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط به همراه نمایندگان معلمان و دانش‌آموزان حاضر بودند.

در این جلسه دکتر محبی ضمن خیرمقدم به اعضای شورا، پیرامون اهمیت تشکیل شوراهای برنامه ریزی درسی و نقش کلیدی آنها در تدوین راهنمای برنامه‌های درسی حوزه‌های تربیت و یادگیری توضیحاتی را ارائه کرد.

وی ادامه داد: ترکیب شوراهای برنامه درسی بر اساس استانداردهای بین المللی تدوین برنامه درسی تنظیم شده است تا تمام ذینفعان برنامه در شوراهای حضور یابند به نحوی که امروز در این شورا نیز ملاحظه می‌کنید.

دکترمحبی افزود: براساس جدول زمان‌بندی باید تمام تلاش خود را بکار ببندیم تا در بهمن ماه سال جاری شاهد تصویب راهنمای برنامه درسی حوزه تربیت و یادگیری سلامت و تربیت در این شورا باشیم و به این منظور به همیاری و همراهی اعضاء شورا بسیار امیدواریم.

در ادامه جلسه طیبه ارشاد رئیس گروه پژوهش و برنامه‌ریزی سلامت و تربیت بدنی، منطق و رویکرد راهنمای برنامه را ارائه و هر یک از اعضا دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود را تبیین کردند.

در نهایت پس از جمع بندی نظرات و تصویب کلیات رویکرد و منطق، جلسه شورا به پایان رسید.

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA