نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" برگزار می‌شود

نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" به صورت مجازی 23 مهرماه و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این نشست تخصصی 23 مهرماه از ساعت 9 تا 12 به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس در سالن شهید سلیمی جهرمی سازمان برگزار خواهد شد.

براین اساس، سند 2030 که با عنوان دستورکار توسعه پایدار (2030) معروف است از منظر خاستگاه و تأثیر بر روند دگرگونی‌های فرهنگی جهان به سوی نظام جهانی واحد، بررسی و تحلیل ‌شود. سخنرانی دکتر حسن ملکی، استاد دانشگاه، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با عنوان ماهیت سکولاریستی سند 2030 و سخنرانی حجت‌الاسلام دکتر عبدالحسین خسروپناه، استاد حوزه و دانشگاه و معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مهدی مظفری‌نیا، دکتر مهدی معافی، سید محمد هادی میرطاهری سه تن از پژوهشگران اندیشکده روزگار نو، دیگر برنامه‌های این نشست خواهد بود.

این نشست قرار بود دوشنبه 13 مرداد از ساعت 9 تا 13 در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شود که به خاطر شرایط کرونایی لغو شد و طبق برنامه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت ویدئو کنفرانس 23 مهر برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق پیوند  Meet.oerp.ir در این پیش نشست شرکت کنند.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA