اولین همایش ملی "یادگیری سیار، از نظر تا عمل" 29 و 30 بهمن‌ماه برگزار می‌شود

اولین همایش ملی «یادگیری سیار، از نظر تا عمل» از سوی هسته پژوهشی یادگیری سیار با همکاری گروه تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و دیگر نهادها و دانشگاه‌ها در 29 و 30 بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، این همایش با هدف ارتقای سطح دانش، آگاهی، توسعه کیفیت یادگیری سیار، ارائه مبانی نظری و یافته‌های علمی در این حوزه و همچنین بحث و بررسی چالش‌های پیاده‌سازی یادگیری سیار در دانشگاه‌ها و ارائه آخرین نوآوری‌ها در این زمینه با حضور استادان، صاحب‌نظران و پژوهشگران این حوزه برگزار خواهد شد.

نظر به اهمیت و ضرورت ارائه آموزش‌های مجازی در بحران کنونی کشور، برگزاری این همایش و بهره‌مندی از نتایج تحقیقات اساتید و پژوهشگران این حوزه می‌تواند در نحوه‌ی برنامه‌ریزی و رویارویی با این چالش جدید و ارتقای کیفیت آموزش در کشور گام مؤثری بردارد.

مبانی نظری الگوهای طراحی محیط در یادگیری سیار؛ زیرساخت‌های فناوری، فرهنگی و اجتماعی؛ بومی‌سازی یادگیری سیار؛ اصول و استانداردهای یادگیری سیار؛ سیستم‌های مدیریت یادگیری سیار؛ آموزش ویژه و یادگیری سیار؛ سنجش و ارزیابی در یادگیری سیار؛ موردکاوی موانع و چالش‌های یادگیری سیار و راهکارهای توسعه آن؛ حفظ بهداشت روانی در یادگیری سیار، تربیت نیروی انسانی برای یادگیری سیار؛ روش‌های پژوهشی در یادگیری سیار؛ مباحث حقوقی مالکیت معنوی و ملاحظات اخلاقی در یادگیری سیار؛ اقتصاد و یادگیری سیار و تجارب زیسته در یادگیری سیار از جمله محورهای این همایش هستند.

جهت ارتباط با دبیرخانه‌ی اولین همایش ملی "یادگیری سیار از نظر تا عمل" با شماره تلفن‌های 02148393138 و 09374122518 و یا پست الکترونیک همایش mlearning@atu.ac.ir سایت همایش mlearning.atu.ac.ir، کانال همایش @mlearning_conf  تماس حاصل فرمایید.

30 دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این همایش است.

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه بوعلی سینا، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، انجمن مطالعات برنامه درسی ایران برخی از نهادهای مشارکت کننده در این همایش هستند.

1
امتیاز: 1 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA