رونمایی مجازی از دو اثر تازه منتشر شده انتشارات مدرسه

انتشارات مدرسه به مناسبت بیست و هشتمین هفته کتاب سال جمهوری اسلامی ایران؛ مصادف با سی‌امین سال تأسیس انتشارات مدرسه در برنامه «سالِ سی»از کتاب های "سیمرغ" و "ضحاک‌ ماردوش"رونمایی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، کتاب «سیمرغ» دومین جلد از مجموعه «شاهکارهای ادبی ایران» است که به تازگی از سوی انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب را مرجان فولادوند؛ نویسنده و پژوهشگر بر اساس منطق الطیر عطار نیشابوری متناسب نیازهای ویژه نوجوانان نوشته است. سیمرغ که به تازگی به فهرست کتاب‌های کلاغ سفید 2020 راه پیدا کرده، پیشتر با تصویرگری محمد برنگی جایزه سوم نمایشگاه بین المللی تصویرگری شارجه امارات متحده عربی را از آن خود کرده است. 
«ضحاک ماردوش» سومین کتاب از مجموعه «شاهکارهای ادبی ایران» است که بر اساس شاهنامه توسط آتوسا صالحی با هدف آشنایی نوجوانان با شاهنامه به نثری روان نوشته شده است. 
بنابراین گزارش؛ «مجموعه شاهکارهای ادبی ایران» که در انتشارات مدرسه  چاپ می‌شود به آثار شاهنامه، مولوی، عطار، سعدی و... می‌پردازد. گلستان سعدی از این مجموعه مدتی قبل چاپ شده است. 
رونمایی از این دو مجموعه تازه منتشر شده روز دوشنبه 26 آبان ماه به صورت مجازی در قالب برنامه«سالِ سی» برگزار می‌شود.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA