سعید بدیعی به عنوان سرپرست اداره کل حوزه ریاست سازمان پژوهش منصوب شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در ابلاغی سیدسعید بدیعی را به عنوان سرپرست اداره کل حوزه ریاست این سازمان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دکتر حسن ملکی در این ابلاغ خطاب به سیدسعید بدیعی آورده:  "بی تردید با تجارب و دانش جنابعالی و شناختی که از محیط سازمانی دارید در فعال‌سازی و ایجاد هماهنگی در امور مختلف این حوزه موفق خواهید شد و زمینه تسهیل و تسریع انجام کارها را فراهم خواهید کرد".

رئیس سازمان پژوهش در این ابلاغ، تنظیم برنامه‌های حوزه‌ی ریاست سازمان؛ انجام امور مکاتبات و برقراری ارتباطات سازمان با اشخاص و واحدهای داخل و خارج سازمان؛ پیگیری دستورات و ارجاعات رئیس سازمان به‌منظور حصول اطمینان از تحقق مفاد نامه‌ها و دستورات ارجاعی در چارچوب خط مشی‌های تعیین شده از سوی ریاست سازمان؛ انجام امور مربوط به مکاتبات محرمانه سازمان و حفظ و نگهداری سوابق ذی‌ربط؛ تهیه و نگهداری کلیه اطلاعات، اسناد و گزارشات  مورد نیاز ریاست سازمان را مورد تأکید قرار داده است.

سیدسعید بدیعی 18 آبان ماه به عنوان معاون فناوری آموزشی دفتر انتشارات منصوب شده بود و سابقه سال‌ها فعالیت در سازمان پژوهش را در کارنامه دارد.

 

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA