جدیدترین شماره نشریات رشد «جوان و هنرجو» منتشر شد

جدیدترین شماره ماهنامه‌های «رشد جوان و رشد هنرجو» توسط سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی؛ مجلات رشد به‌عنوان جزئی از برنامه درسی، در چارچوب اهداف و راهبردهای آموزش و پرورش، با زمینه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی تولید و در دو گروه ماهنامه‌ها (دانش‌آموزی - بزرگسال) و فصل‌نامه‌های تخصصی (علوم انسانی و علوم پایه و فنی) منتشر می‌شوند.

چهارمین شماره ماهنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد جوان (دوره سی‌وششم، شماره پی‌درپی 303، دی 1399) از گروه ماهنامه‌های دانش‌آموزی، برای دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم در 40 صفحه منتشر شد. مخاطبان ماهنامه رشد جوان در دی ماه این مطالب را می‌خوانند: سراب، رستم ایران کیه؟ !، کاشفان ناخوانده، نونواری با شاپان، سرباز تمام، شکلات، امیر خستگی‌ناپذیر، زلزله سازنده، نقشه فیلم، در خلوت دل، خاله دیس لایک، قلمستون، جوهر جهان، آشغال‌های دوست داشتنی، بیشتر از آدم آهنی، اختراع زود بازده، از جنس آسمان و ...

همچنین چهارمین شماره ماهنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد هنرجو (دوره اول، شماره پی‌درپی 4، دی 1399) از گروه ماهنامه‌های دانش آموزی برای هنرجویان هنرستان (ضمیمه رشد جوان) در 40 صفحه منتشر شد. در این شماره از رشد هنرجو مطالبی از جمله امید آفرین، بپیچ تا ببرم، برای رضای خدا، یک روز به کار آید، هنرپیشه‌ها، بلیت برنده، ایده‌های خوش قواره، محتوایی برای فروش، طبیعی‌ترین رشته دنیا، حقوقدان خودت باش و ... منتشر شده است.

ماهنامه رشد جوان به سردبیری زهرا باقری و ماهنامه رشد هنرجو به سردبیری محمدعلی قربانی و با نظارت دفتر انتشارات و فناوری آموزشی منتشر می‌شوند.

علاقه‌مندان برای دریافت نسخه چاپی مجلات رشد می‌توانند از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنند:

1. مراجعه به مدیران مدارس سراسر کشور و ثبت درخواست مجلات رشد

2. تماس با واحد بازرگانی مجلات رشد دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با شماره تلفن 88867308 – 021

همچنین در لینک آرشیو مجلات رشد (به آدرس https://www.roshdmag.ir/u/22h)  همه شماره‌های مجلات رشد از پاییز 1388 تا بهار 1399  به صورت فایل PDF رایگان منتشر شده‌ است.

1
امتیاز: 1 (3 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA