«آموزش نوشتار توصیفی» منتشر شد

کتاب «آموزش نوشتار توصیفی» به قلم محمد دهریزی با هدف مهارت نگارشی برای نوشتن متن توصیفی از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، نوشتن، مهارتی آموختنی است و امروزه حرفه‌ای اختصاصی و انحصاری نیست و آموزش آن یک ضرورت است به ویژه که در عصر رسانه‌های دیجیتال زندگی‌ می‌کنیم. الزام تدریس درس نگارش در مدارس، برگزاری کلاس‌های آموزش نوشتن و راه‌اندازی مراکز درمانی نوشتن، همه نشان از نگرش نو به این مقوله دارد. در همین راستا کتاب‌های زیادی هم چاپ شده‌اند که هر کدام به نوعی راه‌گشا بوده‌اند. انتشارات مدرسه هم با توجه به ضرورت نیاز مخاطب و مأموریت کاری خود کتاب‌های متنوعی در این زمینه به چاپ رسانده است. 
کتاب «آموزش مهارت نوشتارتوصیفی» که به تازگی چاپ شده رویکردی کاملاً مهارتی دارد تا فراگیران بدون مقدمه و هراس درگیر نوشتن شوند. 
در پشت جلد کتاب آمده است: "ضرورت یادگیری «توصیف» از آن جهت است که پس از کسب این مهارت، خود به خود زمینه لازم برای بادگیری دیگر گونه‌های نوشتن مثل «داستان»، «خاطره»، «یادداشت روزانه»، «مستند» و غیره فراهم می‌شود". 
کتاب «آموزش نوشتار توصیفی» در 88 صفحه و با آموزش ده مرحله مهارت نوشتن، در فروشگاه‌های سراسر کشورو همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتشارات مدرسه زیر مجموعه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی می‌باشد.

انتهای پیام

1
امتیاز: 1 (3 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA