جدیدترین شماره نشریات رشد «آموزش زبان و ادب فارسی و آموزش زیست شناسی» منتشر شد

جدیدترین شماره فصلنامه‌های رشد «آموزش زبان و ادب فارسی و آموزش زیست شناسی» توسط سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، مجلات رشد به عنوان جزئی از برنامه درسی، در چارچوب اهداف و راهبردهای آموزش و پرورش، با زمینه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی تولید و در دو گروه ماهنامه‌ها (دانش‌آموزی - بزرگسال) و فصل‌نامه‌های تخصصی (علوم انسانی و علوم پایه و فنی) منتشر می‌شوند.

سومین شماره فصلنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد آموزش زبان و ادب فارسی (دوره سی‌و‌چهارم، شماره پی‌درپی 132، بهار 1400) از گروه فصلنامه‌های علوم انسانی، برای معلمان، مدرسان، کارشناسان و دانشجو - معلمان کارشناسان وزارت آموزش‌و‌پرورش در 48 صفحه منتشر شد.

در این شماره از رشد آموزش زبان و ادب فارسی مطالبی از جمله بررسی تأثیر کاربرد آیات قرآن و احادیث در شاهنامه، تحلیل شیوه آموزش توسعه مطلب «بارش فکری» در تقویت نگارش دانش‌آموزان پایه دهم، قلب، در دامنه‌های خوشاکو، جایگاه فرهنگ و اخلاق در نظام آموزشی، درآمیختن اغراق با ترفندهای دیگر ادبی، بهار و ... منتشر شده است.

همچنین سومین شماره فصلنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد آموزش زیست شناسی (دوره سی‌وچهارم، شماره پی‌درپی 117، بهار 1400) از گروه فصلنامه‌های علوم پایه، برای معلمان، دانشجو معلمان و کارشناسان وزارت آموزش‌و‌پرورش در 48 صفحه منتشر شد.

مخاطبان فصلنامه رشد آموزش زیست شناسی در بهار این مطالب را می‌خوانند: در آغوش چالش، آسیب‌شناسی روش‌های تدریس زیست‌شناسی در مدارس ایران، از مرگ نمی‌هراسم، بازآفرینی بدن انسان، تمایز جنسی مغز، تأثیر نورهای مصنوعی لامپ‌‌ها بر میزان رشد باکتری‌‌ها، گیاهان دامنه جنوبی ارتفاعات البرز مرکزی، شمیرانات و رودبار قصران و ...

فصلنامه رشد آموزش زبان و ادب فارسی به سردبیری محمدرضا سنگری و فصلنامه رشد آموزش زیست شناسی به سردبیری محمد کرام الدینی و با نظارت دفتر انتشارات و فناوری آموزشی منتشر می‌شوند.

علاقه‌مندان برای دریافت فایل PDF فصلنامه رشد آموزش زبان و ادب فارسی بر روی لینک زیر کلیک کنند.

https://www.roshdmag.ir/u/2dL

علاقه‌مندان برای دریافت فایل PDF فصلنامه رشد آموزش زیست‌شناسی بر روی لینک زیر کلیک کنند.

https://www.roshdmag.ir/u/2dK

انتهای پیام

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA