بارگذاری 18 اثر با موضوع دفاع مقدس در سامانه‌ی جشنواره‌ی تولید محتوای الکترونیکی رشد

18 اثر با موضوع حماسه‌آفرینان، ایثارگران، نقش مردم و قصه‌های جنگ در دفاع مقدس از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش‌بنیان،  در سامانه‌ی دهمین جشنواره‌ی تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در راستای تحقق برنامه‌های سازمان جهت تولید و تأمین محتواهای آموزشی و تربیتی و اتصال آن‌ها به رمزینه‌ی سریع پاسخ، 18 اثر از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش‌بنیان تهیه و در سامانه‌ی دهمین جشنواره‌ی تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شدند.

بنا بر این گزارش با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و ایجاد زمینه‌های مناسب برای شناسایی، ترغیب، پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی‌های معلمان، دانش‌آموزان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی و تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان در مجموع این 18 اثر بارگذاری شد.

این آثار به ترتیب شامل 13 اثر در بخش معلمان، چهار اثر دربخش دانش‌آموزان و یک  اثر توسط مؤسسات وشرکت‌های دانش‌بنیان در قالب‌های گرافیک، بازی تعاملی، اینفوگرافی، انیمیشن، فیلم، پادکست و موشن‌گرافی در دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه‌ی اول، متوسطه‌ی دوم و فنی وحرفه‌ای از استان‌های اصفهان، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد می‌باشند.

توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب در تولید و بهره‌برداری از مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی از جمله اهداف اصلی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در آموزش و تولید محتوای الکترونیکی توسط معلمان و دانش‌آموزان و مؤسسات دانش‌بنیان می‌باشد.

انتهای پیام

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA