شرکت 105 کشور جهان در پنجاه‌ویکمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد

دبیر پنجاه‌ویکمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد از حضور 105 کشور جهان با ارسال 1950 فیلم در این دوره جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، محمدابراهیم محمدی اظهار داشت: «بنابر گزارش دبیرخانه‌ی دائمی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد تا هفته‌ی آخر مهرماه جاری 1950 فیلم خارجی در قالب‌های داستانی کوتاه، ‌داستانی بلند، مستند کوتاه، مستند بلند، پویانمایی کوتاه و پویانمایی بلند از 105 کشور جهان به دبیرخانه‌ی فیلم رشد واصل شده که در حال حاضر در دست بررسی و داوری هستند.»

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در این خصوص ادامه داد: کشورهای هندوستان، آمریکا، ایتالیا، ترکیه، روسیه، اسپانیا، برزیل، فرانسه، مصر و انگلستان به ترتیب 10 کشوری هستند که بیشترین آثار را برای این دوره از جشنواره ارسال کرده‌اند. همچنین کمترین آثار را از کشورهای زامبیا، یمن، سنگاپور، رواندا، ‌مالاوی، مقدونیه، گواتمالا، اتیوپی، اکوادور، دومینیکن، کاستاریکا، بنین و آلبانی دریافت نموده‌ایم. این درحالی است که هنوز چند روزی به پایان مهلت دریافت آثار باقی مانده و احتمال دارد که این آمار در روزهای آینده افزایش یابد.

لازم به ذکر است بر اساس اطلاعیه‌های قبلی دبیرخانه‌ی فیلم رشد، همه‌ی فیلم‌سازان ایرانی و خارجی علاقمند به شرکت در پنجاه‌ویکمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد که تا تاریخ 15 مهرماه موفق به ثبت‌ نام و ارسال آثار خود نشده‌اند، تا پایان روز جمعه 30 مهرماه جاری فرصت خواهند داشت که نسبت به ثبت‌ نام و ارسال اثر خود اقدام نمایند. تهیه‌کنندگان و فیلم‌سازان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت eff.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه‌ی جشنواره‌ی فیلم رشد، از دو روش زیر نسبت به ثبت نام و تحویل آثار خود اقدام نمایند.

الف) تکمیل فرم شرکت در جشنواره و بارگذاری لینک اثر در سامانه‌ی eff.roshd.ir

ب) تکمیل فرم شرکت در جشنواره، دریافت کد رهگیری و ارسال اثر بر روی لوح فشرده به نشانی: تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر-  پلاک 270 - دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

شماره تلفن‌های دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی فیلم رشد : 87196563 – 87196557 -  88301479 (021) در روزهای فعال از ساعت 8 صبح تا 14 آماده پاسخگویی به سؤالات شرکت‌کنندگان می‌باشد. همچنین نشانی الکترونیکی  eff.roshd@oerp.ir آماده‌ی دریافت پیام‌های مکتوب فیلم‌سازان محترم ‌خواهد بود.

انتهای پیام

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA