راهیابی فیلم «برگ های پاییزی» به چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل ازخبرگزاری مهر رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: فیلم «برگ های پاییزی» از تولیدات حوزه هنری استان، این فیلم به بخش پایانی چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد راه پیدا کرد.

امین مرادی ادامه داد: این فیلم به بخش فیلم های کوتاه  که با هدف ایجاد نوآوری، خلاقیت، بالا بردن سطح کیفی فیلم‌های آموزشی، فرهنگی، تربیتی و اجتماعی و ایجاد فرصت و انگیزه برای فیلمسازان، نویسندگان و هنرمندان در زمینه یاد شده و به منظور توسعه آموزش و فرهنگ مدارس با بخش تخصصی فرهنگیان و دانش‌آموزان فیلمساز از که از ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه ۹۴ در تهران برگزار می‌شود راه یافت.

وی عنوان کرد: این فیلم از بین آثار ارسال شده جهت رقابت با  ۴۰ فیلم دیگر بخش فیلم های کوتاه داستانی برای کسب بهترین فیلم توسط گروه بازبین جشنواره انتخاب و ضمن اکران در سالن‌های مختلف جشنواره ودرمدت برگزاری درمعرض داوری داوران جشنواره قرار می گیرد.

وی افزود: چهل وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در ۸ بخش پویانمایی، داستانی بلند، داستانی کوتاه، دانشجومعلمان فیلم ساز، مستند علمی و آموزشی، مستند، بخش ویژه معلمان و بخش دانش آموزی در قالب ۹ موضوع : آداب و ارزش های اخلاقی، فرهنگ وتمدن، سبک زندگی، نظام تعلیم وتربیت، توسعه اموزش های فنی وحرفه ای، حفظ سرمایه ملی،علم وزندگی و بخش ویژه برگزار می شود.

رئیس حوزه هنری کردستان اظهارداشت: فیلم «برگ های پاییزی» با مدت زمان ۳ دقیقه، داستان دختر بچه ای را به تصویر می کشد که به دلیل دیر رسیدن به مدرسه باید جریمه شود.

این فیلم پیش از این در بخش پایانی جشنواره های مختلف داخلی و بین المللی حضور داشته و موفقیت هایی را نیز کسب کرده است.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA