استفاده از ظرفیت شبکه ملی رشد در پشتیبانی از کلاس درس

استفاده از ظرفیت شبکه ملی رشد در پشتیبانی از کلاس درس

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، علی محمد زارع پور اظهار کرد: دومین روز همایش که ساعت 8 صبح روز سه شنبه 12 آبان آغاز شد به تشکیل کمیسیون های تخصصی اختصاص یافت.

وی افزود: کمیسیون تخصصی معاونین پژوهش و برنامه ریزی استان ها با حضور آقای مهندس دور اندیش مدیر کل دفتر تالیف کتب فنی، حرفه ای و کاردانش به بررسی شیوه های برنامه ریزی آموزشی و راه های تحقق اهداف سند تحول و برنامه درسی ملی پرداختند.

کمیسیون تخصصی سرگروه های تحقیق و پژوهش با حضور آقای دکتر متین، نیازسنجی و مبانی نظری و عملی آن را مورد بررسی قرار دادند.

در کمیسیوه تخصصی سرگروه های تحلیل محتوا با حضور آقای دکتر امانی، برنامه های درسی در حوزه تربیت و یادگیری آداب و مهارت های زندگی و بنیان خانواده و کتاب های پایه پنجم و نهم مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات افزود: افتتاحیه رسمی همایش با حضور دکتر علی اصغر فانی، وزیر محترم آموزش و پرورش ساعت 14:45 بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد و مراسم اختتامیه نیز قبل از ظهر روز چهارشنبه 13 آبان ماه برگزار می شود که در آن نمایندگان هریک از کمیسیون ها به جمع بندی و ارائه گزارش جلسات خود می پردازند.

زارع پور اضافه کرد: آخرین برنامه همایش، جمع بندی نهایی و پاسخگویی به سئوالات توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان معاون وزیر وریاست سازمان پژوهش خواهد بود.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA