طرح"سازمان و یک روز با درهای باز" در ایستگاه پایانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، هفدهمین مرحله طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" ساعت 9 صبح امروز (یکشنبه 28 آذرماه) با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید رجایی با بازدید از دفتر تالیف کتاب های فنی و حرفه ای و کاردانش آغاز شد.

در این دیدار ابتدا مهندس دوراندیش مدیر کل دفتر تالیف کتب فنی و حرفه ای و کاردانش گزارشی از روند نیازسنجی، تدوین اولیه، اعتباربخش، تالیف، صفحه آرایی، چاپ و توزیع کتاب های درسی ارائه و سپس حضار با مراجعه به گروه های کارشناسی مستقر در این دفتر با مولفین و کارشناسان از نزدیک و چهره به چهره به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

سپس مدعوین با حضور در سالن اجتماعات، کلیپ آشنایی با فعالیت ها و ماموریت های سازمان را مشاهده نمودند و در ادامه آقای دکتر محمدیان معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش طی سخنان مبسوطی به تشریح اهداف و ماموریت های سازمان پرداخت.

این گزارش می افزاید؛ پس از سخنان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی هریک از اساتید و دانشجویان به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که با فرارسیدن زمان ملکوتی نماز ظهر، نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان برگزار شد.

شایان ذکر است مدعوین پس از اقامه نماز جماعت برای بازدید از مدرسه تاریخی دارالفنون و موزه اسناد آموزش و پرورش عازم این یادگار ارزشمند امیر کبیر شدند.

خبرهای تکمیلی این بازدیدبه محض آماده شدن به استحضار خواهد رسید.

2
امتیاز: 2 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA