15 بهمن ماه، آخرین فرصت ارسال آثار در مورد شهید حججی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مهندس محسن جعفرآبادی اظهار کرد: یادواره شهید حججی در راستای تکریم شهیدان به ویژه شهدای مدافع حرم برگزار می شود.

وی با اشاره به تصمیم شورای تالیف کتب درسی مبنی بر افزودن درسی مرتبط با شهید حججی در کتاب درسی پایه دوازدهم افزود: براین اساس پوستر فراخوان به انضمام بخشنامه ای خطاب به مدیران کل محترم استان ها تهیه و به استان ها ارسال شده است. لذا انتظار دارد علاقه مندان آثار خود را (اعم از عکس، پوستر، شعر، تیزر، قطعه ادبی، داستان و...) با توجه به ضوابط مندرج در بخشنامه شماره: 16523 مورخ 06/08/1396 حداکثر تا تاریخ 15 بهمن ماه 96 به نشانی دبیر خانه یادواره از طریق صندوق الکترونیکی oerp@roshd.ir ارسال نمایند. از بهترین آثار در تهیه محتوای کتاب درسی پایه دوازدهم به نام صاحب اثر استفاده خواهد شد.

 

 

شرایط پذیرش آثار ارسالی:

1- مرتبط بودن محتوای مطالب ارسالی با مفاهیم "شهید وشهادت - دفاع از انقلاب اسلامی ومیهن-حریم وحرم،مبارزه با تروریسم در فراسوی مرزها،پاک باختگی و...با محوریت شهید حججی.

2-ارسال آثار درقالب نثر(حداقل 300کلمه)یا نظم(شعر حداکثر40 بیت) باذکرتناسب گروه سنی وشخصات نویسنده وشاعر در انتهای آثار.

3- تناسب محتوا با ویژگیهای گروه سنی دانش آموزان بالاخص سال سوم دوره دوم متوسطه(دوازدهم).

بدیهی است از آثار برگزیده به نحوی شایسته تقدیر خواهد شد.

 

4
امتیاز: 3.5 (2 رای)

نظرات

سلام و عرض ادب. در ارتباط با آثار یادواره شهید حججی،آیا میتوان دلنوشته هم ارسالکرد و در مسابقه شرکت داده میشود؟

با سلام و احترام؛ دوست عزیز! همانگونه که در متن فراخوان ملاحظه می فرمائید؛ هرمطلبی(نثر، شعر، مقاله، دلنوشته و... ) را می توان ارسال کرد. مطالب رسیده پس از بررسی و ویرایش در یک کتاب با نام ارسال کنندگان چاپ خواهد شد. اما آنچه که برای کتاب درسی دانش آموزان انتخاب می شود به دلیل محدودیت صفحات کتاب نباید بیشتر از 300 کلمه باشد.

سلام و عرض ادب همه آثار ارسالی چاپ میشه یا فقط آثاری که در مسابقه برگزیده شدند؟ باتشکر از پاسخگویی شما

ارسال نظر

Image CAPTCHA