پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام مظاهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت عالم ربانی و مربی قرآنی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مظاهری رحمت‌الله علیه پیام تسلیتی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون

درگذشت عالم ربانی و مربی قرآنی حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری رحمت‌الله علیه، موجب تأثر و تأسف شد. آن مبلّغ تلاشگر در تربیت و دعوت مؤمنین به ویژه جوانان سر از پا نمی شناخت و مغناطیس وجودش در جذب آنان به دعا و نیایش و مناجات با خداوند متعال نفوذی عمیق داشت.
خاطره ی دعای ندبه و وابوحمزه ثمالی در شبهای رمضان و شب زنده داری های لیالی قدر از ذهن و دل مردم مؤمن اصفهان زدوده نخواهد شد. همانگونه که امروز در تشییع پیکر شریفش مردم متدین و شهیدپرور اصفهان علاقه و دلبستگی خود را نسبت به روحانیت متعهد و خدوم نشان دادند.
اینجانب مراتب تسلیت و تعزیت خود را در سوگ این عالم و روحانی جلیل القدر به حضور بیت مکرم و علاقمندان و شاگردان و تربیت یافتگان مجالس وعظ و درس و بحث و مناجات ایشان و همچنین حوزه ی علمیه و روحانیت معزز اصفهان معروض داشته و از درگاه حق تعالی صبر و اجر به بازماندگان و سوگواران و علوّ درجه و رحمت واسعه برای آن فقید سعید مسألت می نمایم. انّه حمیدٌ مجیدٌ

بیست و سوم دی ماه۱۳۹۶
محی الدین محمدیان

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA