دوره آموزشی « تولید وپرورش زنبور عسل » برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دوره آموزشی « تولید وپرورش زنبور عسل » درنجف آباد اصفهان از تاریخ 17 الی 20 مردادماه 96 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دکتر پناهی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان از برگزاری سه دوره آموزشی کتاب های جدیدالتالیف پایه یازدهم فنی و حرفه ای در استان اصفهان خبرداد.

دکتر پناهی در این خصوص عنوان کرد: دوره کشوری تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی « توسعه سازی و پایگاه داده » پایه یازدهم و مبانی علمی آن در هنرستان پروین اعتصامی ناحیه 4 شهر اصفهان در حال برگزاری است .

وی با اشاره به اینکه استان اصفهان در هفته های آینده نیز میزبان دوره های دیگری می باشد، اظهار کرد: دوره تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی « تولید و پرورش زنبور عسل» پایه یازدهم و مبانی علمی آن از تاریخ 17 / 5 / 96  تا  20 / 5 / 96 در هنرستان پروین اعتصامی ناحیه 4 شهر اصفهان و هنرستان پارسا نجف آباد برگزار گردید.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی تاکید کرد: دوره دیگری نیز با عنوان تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی « تولید به روش افست» پایه یازدهم و مبانی علمی آن از تاریخ 4 / 6 / 96  تا  7 / 6 / 96 در هنرستان سروش ناحیه 4 شهر اصفهان برگزار می گردد.

بر اساس این گزارش این دوره ها با همکاری معاونت آموزش متوسطه و معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان با هدف آشنایی هنرآموزان با کتاب های تازه تالیف پایه یازدهم و تبادل نظر در خصوص محتوای کتاب و روش های تدریس نوین آموزشی برگزار گردیده است.

لازم به ذکر است فراگیران این دوره هنرآموزان رشته های مرتبط از استانهای مختلف هستند.

همکاران شرکت کننده در دوره تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی” توسعه سازی و پایگاه داده” پایه یازدهم و مبانی علمی آن که هنرآموزان رشته کامپیوتر فنی و حرفه ای هستند؛ همکاران شرکت کننده در دوره تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی” تولید و پرورش زنبور عسل” پایه یازدهم و مبانی علمی آن که هنرآموزان رشته امور دامی فنی و حرفه ای هستند ؛ و همکاران شرکت کننده در دوره تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی” تولید به روش افست” پایه یازدهم و مبانی علمی آن که هنرآموزان رشته چاپ فنی و حرفه ای هستند.

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA