سازمان پژوهش، الگوئی برای تغییر نظام بودجه‌ریزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مشهدی فراهانی اظهار کرد: در پی ابلاغ قانون مبنی بر تغییر نظام بودجه‌‌ریزی حداقل 20 درصد از دستگاههای اجرادی کشور در سال اول برنامه، همچنین عزم جدی سازمان برنامه و بودجه، در تیر ماه سال جاری از تعدادی از دستگاههای اجرای خواسته شد تا اقدامات عملی خود در این حوزه را ارائه نمایند.

وی افزود: در این جلسه که با حضور اعضای کمیته تلفیق و مدیران ارشد سازمان برنامه بودجه تشکیل گردید هر یک از دستگاههای دعوت شده به تشریح اقدامات خود پرداختند و در ادامه فرصت ویژه‌ای در اختیار سازمان پژوهش قرار گرفت تا علاوه بر گزارش اقدامات انجام شده برخی از نتایج و دستاوردهای حاصل شده را نیز ارائه نماید.

فراهانی اضافه کرد: در فرصت فراهم شده آقای حسین طلایی زواره معاون محترم سازمان ضمن تشریح اقدامات انجام شده به برخی از دستاوردها اشاره نمودند که مورد استقبال حاضران قرارگرفت.

در پایان پس از بحث و بررسی، سازمان پژوهش و برنامه ‌ریزی آموزشی به عنوان الگوئی مناسب معرفی گردید تا با تعامل بیشتر و استفاده از تجارب حاصل شده، دستگاه های دیگر بتواند تا پایان مهلت تعیین شده نسبت به اجرای علمی و درست بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد اقدام نمایند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA