بیستمین برنامه «سازمان و یک روز با درهای باز» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزیر آموزشی، بیستمین برنامه از سلسله برنامه های «سازمان و یک روز با درهای باز» با حضور دکتر عظیم پور معاون آموزش و پژوهش، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدی آشنا مدیر گروه و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم قرآنی تهران برگزار شد.

در این دیدار دکتر محمدیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن خوشامد گویی و تبریک اعیاد قربان و غدیر و خجسته میلاد هفتمین اختر آسمان ولایت، امام موسی کاظم علی السلام به تشریح تاریخچه، اهداف تاسیس، ماموریت ها و اقدامات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی پرداخت.

وی با اشاره به تولید سالانه 137 میلیون جلد کتاب درسی، کمک درسی، راهنمای معلم و کتاب کار دانش آموز، افزود: علاوه بر این تولید 35 عنوان انواع مجلات رشد به عنوان مکمل کتاب های درسی با تیراژ قریب 40 میلیون جلد، برگزاری جشنواره فیلم رشد، برگزاری جشنواره ساماندهی کتاب های کمک آموزشی، سازمان را به یکی از بزرگترین موسسات فرهنگی - انتشاراتی نه تنها در کشور که در سطح منطقه تبدیل کرده است.

دکتر محمدیان نقد سازنده را موجب رشد و بالندگی سازمان دانست و اضافه نمود: دانشگاه علوم قرآنی با بهره مندی از توان و ظرفیت بالای هیات علمی خود می تواند در این زمینه و انجام پژوهش های مورد نیاز پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به سازمان کمک کند.

در ادامه دکتر محمدی آشنا ضمن تشریح فعالیت های دانشگاه علوم قرآنی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و تبادل نظر در حوزه های پژوهش و نقد کتب های درسی، اظهار امیدواری کرد اینگونه جلسات در آینده نیز استمرار یابد.

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA