پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشجومعلمان

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شروع سال تحصیلی97-96 برای دانشجومعلمان دانشگاه شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: نقش بی‌بدیل نظام تعلیم و تربیت در ارتقای دانش و شخصیت فردی و اجتماعی افراد از منظر اندیشمندان همواره مورد توجه و تأکید بوده است. از سوی دیگر با توجه به رشد و توسعه‌ علم و فناوری، رویکرد ویژه به منابع انسانی در جامعه از آموزش‌های پایه تا سطوح عالی به منزله سرمایه‌گذاری است و در واقع بستر لازم را به منظور ایجاد فرصت در مسیر تولید ثروت از علم و رسیدن به اقتصاد دانش بنیان فراهم می‌آورد.

تقارن بهار علم و دانش با هفته‌ دفاع مقدس و ماه محرم، بوی ماه مهر را با حماسه، آزادگی و جهاد عجین کرده و این طلیعه‌ گرانقدر، چراغ عزت و افتخار این کشور را فروزان می‌کند و تداوم بخش آرمان‌های شهیدان و غیورمردان این سرزمین است.

در این پیام آمده است: طلوع خورشید علم‌آموزی و دانش اندوزی نشانگر شروع دوباره‌ همت و تلاش در راه آموزش و پرورش دانشجومعلمانی است که در آینده‌ای نه چندان دور وظیفه خطیر پرورش نسل‌های آتی این مرز و بوم را به عهده خواهند داشت و بی شک توفیق در این عرصه‌ مقدس، مستلزم تلاش مضاعف، کوشش و تحصیل همراه با تهذیب است.

اینجانب در سالی که مزین به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال» است، آغاز سال تحصیلی 1397-1396 را به شما دانشجو معلمان عزیز، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و دوام توفیقات شما را از خداوند متعال در ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.

در این ایام که فصل جدیدی از تحصیل علم پیش روی است از شما معلمان آینده انتظار دارم بار دیگر با اتکال به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت با همدلی و همکاری وتلاش مضاعف در سنگر مقدس دانش در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش حضوری پرثمر و نقشی تأثیرگذار داشته باشید.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA