پیام دکتر محمدیان در آستانه بازگشت پیکرمطهر شهید حججی

بسم‌اللّه الرحمن الرحیم

آب زنید راه را   هان که نگار می‌رسد

رجعت سرخ ستاره ی آسمان شهادت در ایّام عاشورای حسینی نشان پیوند شهیدان  مدافع حرم با شهیدان حرم آلُ اللّه است. آن روز که ستاره سبزپوش، محسن حججی حسرت شنیدن یک آخ را بر دل جلّاد گذاشت و به آسمان عروج کرد، امروز پیکر آسمانی‌اش همچون ستاره‌ای سرخ بر دوش یک ملّت به پرواز در‌می‌آید.

تشییع شهید حججی در هفته دفاع مقدس پیوستگی قافله ی شهادت را حکایت می‌کند. از کنار سروهای تنومند شهادت، رویش‌های جدید در میدان جهاد قد برافرااشته‌اند که آیینه ی تمام نمای پیشگامان شهادت در دفاع مقدس هستند. هنوز صلابت و مهابت نگاه شهید حججی در برابر چشمانم قامت افراشته است. او نرفته است، او بازآمده است تا یک ملّت را با عشق و اشک شست‌وشو دهد. آمدنش ما را به یاد رجعت دوباره ی شهیدان در قیام قائم (عج) می‌اندازد و دعایمان را تکرار می‌کنیم. «فاخرجنی من قبری مؤتزراً کفنی شاهراً سیفی، مجرداً قناتی، ملبیّاً دعوة الدّاعی فی‌الحاضر و البادی، اللهم ارنی الطلعة الرشیدة و الغرّة الحمیدة» او رجعت کرده است بعد از عروج، تا مردم خود را به قیام دائم فراخواند و ان‌شااللّه در رجعت دوباره ی خود، شاهد جمال یارِ در حجاب باشیم.

شهید حججی حجت الّهی بر همه قاعدان و نشستگان و بهانه‌گیران و بهانه‌تراشان برای مقابله با کفر و نفاق و استکبار است.

در استقبال از آمدنش با اشک و ناله، سرود عشق به حسین و حسینیان را سرداده وپیروی از مولای شهیدان را به بلندای آسمان صلا خواهیم داد.

خدایا ما را شرمنده حضورشان در دوره ظهورشان مگردان.

 

محی‌الدین محمدیان

4/7/96

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA