پیام دکتر محمدیان به مناسبت حادثه دردناک زلزله غرب کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان  به مناسبت وقوع حادثه دردناک زلزله در غرب کشور پیام تسلیتی صادر کرد. 

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع زلزله در بخشهایی از استانهای کشورمان، ایران عزیز و کشور برادر و همسایه عراق که موجب بروز خسارات جانی و مالی گردید، موجب تاسف و تاثر شد. به ویژه در استان کرمانشاه و شهرستانهای سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی آمار بالای مجروحان و جان باختگان اندوه ملت ایران را دوصد چندان می کند.

از درگاه خداوند متعال، برای آسیب دیدگان و مجروحان حادثه، شفاء و بهبودی و برای جانباختگان،  پاداش و رحمت الهی و برای بازماندگان محترم ، صبر و اجر مسالت داریم.

یقینا صبوری و پایداری، همیاری و همدردی آحاد ملت ایران در این نوع حوادث و ابتلائات موجب کاهش آلام و دردها خواهد شد و اهتمام جدی مسئولان امر به رفع مشکلات و تامین امکانات اولیه و تدبیر و مدیریت بحران ، جریان عادی زندگی را تسریع خواهد بخشید.

اینجانب به نوبه خود، این ضایعه دردناک را به مردم شریف ایران و برادران عراقی به ویژه هموطنان استان کرمانشاه و فرهنگیان عزیزی که دچار مصیبت شده اند، تسلیت و تعزیت عرض نموده و پاداش شکیبایان در مصائب را برای آنان در خواست می نمایم .

محی الدین محمدیان

22 آبان ماه 1396

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA