پیام دکترمحمدیان به مناسبت شهادت مدافع حرم، مهندس وحید فرهنگی والا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکترمحی الدین محمدیان به مناسبت عروج ملکوتی شهید مدافع حرم، مهندس وحید فرهنگی والا، پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرّحیم

الشّهیدُ یَنْظُرُ لِوَجْهِ اللهِ

شهید نظاره گر وجه الهی است، او در شعاع همین نگاه تا ابد بقا می یابد و تا امتداد عرش خداوندی نگاه می دوزد. می بیند آنچه را که دیگران نمی دانند و می داند آنچه را که دیگران نمی بینند.

او همان است که استواری خود بر پیمان الستی را به خون قلبش امضاء می کند.

شهیدان سلسله ی به هم پیوسته ای هستند از روزگار آدم تا ظهور حضرت خاتم، از کربلای حسین تا دوره ی پیروان پیر خمین، از جای جای ایران تا مرزهای لبنان و هرجایی که فریاد مظلومی بلند است. شهید مدافع حرم، مهندس وحید فرهنگی والا، حلقه ای درخشان از زنجیره ی زمینیان آسمان نگر است که به گزینش خدایی حجله نشین جمال حضرت حق شد. شهادت این شهید عاشق ولایت علوی را که در دفاع از حریم زینب کبری سلام الله علیها در منطقه ی ادلب مجروح و در آستانه ی اربعین بال معراج گشود، به تمام ملت ایران، مردم بزرگوار آذربایجان و تبریز به ویژه خانواده ی بصیر و صبور او تبریک و تسلیت می گویم و از درگاه خداوندی همنشینی با سرور شهیدان در اعلی علیین برای این شهید جوان که نمونه ای از رویش های انقلاب اسلامی است، مسألت می نماییم. انّه هو الغفور الودود

محی الدین بهرام محمدیان

٢١/آبان/١٣٩٦مطابق با ٢٣/صفر/١٤٣٩

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA