بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی تنها بخشی از جنایات مشهود دولت آمریکاست

به گزارش پایگاه خبری نور دکترمحمدیان در جمع اعضای حلقه ی بصیرت کتابخانه ی رسول اکرم (ص) اظهار کرد: حکومت امریکا مظهر همه ی بدی ها و زشتی ها، ظلم و ستم، قتل و غارت، جنگ و ترور، سرکشی و طغیان و نسل کشی و ویرانگری برعلیه بشریت به ویژه جهان اسلام است. شعار مرگ بر امریکا از عمق شعور ملتهایی نشأت می گیرد که با این اقدامات شیطانی مخالف هستند. حکومت امریکا از روزی که شکل گرفته است تاریخی مشحون از قتل و کشتار دارد. آنها زندگی خود را بر پایه های مرگ و نابودی دیگران گذاشته اند. سرخ پوستان کشته شده اند تا کلانترهای آن، شهر را برای اقامت مهاجران در پی طلا آماده کنند. سیاه پوستان از دور دست ها ربوده شده اند تا نظام بردگی تأمین کننده ی عیش و نوش آنان شود. هنوز که هنوز است ضجه های بردگان سیاه و شلاق خوردگان تاریخ معاصر از سرزمین یانکی ها به گوش می رسد.
دکتر محمدیان با تأکید بر خوی سیری ناپذیری نظام استکباری و سرمایه داری غربی افزود: امریکایی ها در همه جای دنیا برای خود منفعت تعریف می کنند و برای کسب و یا حفظ آن جنگ و کشتار راه می اندازند. بمباران های اتمی هیروشیما و ناکازاکی، جنگ ویتنام، کشتار در امریکای لاتین، جنگ های تحمیلی در غرب آسیا، ساقط کردن دولتهای مستقل، به راه انداختن جنگهای نیابتی، فروش تسلیحات ممنوعه و غیر ممنوعه، حمایت از دولت های وابسته و غیر مردمی، جنایتهای بیولوژیکی و ژنتیکی، آسیب زدن های زیست محیطی و شبیه این ها تنها جزئی از فهرست جنایات مشهود امریکایی هاست ! آیا با این همه خیانت و جنایت در حق بشریت نمی توان گفت امریکا مظهر کامل تمام رذائل است و امریکا نه همچون شیطان بلکه خود شیطان است.
آیةالله محمدیان اظهار کرد : اعلام برائت از شیطان، انکار باطل و مقابله با تعدی و تجاوز به حقوق انسانی جزو عبادات است و "مرگ بر امریکا " یک شعار و ذکر عبادی همچون "الله اکبر" است. معنای "لا اله الا الله" همین است که خداوند را بندگی کنیم و غیر خدا را نفی کنیم. نظام سلطه و قدرتهای استکباری همچون فرعون ادعای "انا ربکم الاعلی" دارند و از اظهار آن شرم و ابایی ندارند. آنها مدعی ربوبیت و تربیت نسلها براساس ارزش های خود هستند و برای نظام های سیاسی و دولتها و ملتها نسخه ی زندگی می نویسند و آن را ابلاغ می کنند. مگر سندهایی مانند سند معروف به ٢٠٣٠غیر این است؟! آنها مدعی اند توسعه ی جهانی باید بر این نقشه و قواره اتفاق بیافتد و دولتهایی که طبق این نقشه عمل نکنند به علت ایجاد اختلال در توسعه ی جهانی باید مؤاخذه شوند.
دکتر محمدیان با ابراز نگرانی از ساده اندیشی برخی از درس خوانده ها اظهار کرد: من نمی فهمم چرا علیرغم این همه شواهد تاریخی و نمونه های عینی که همین الان در مقابل چشم ما اتفاق می افتد مثل فجایع میانمار، یمن، بحرین، سوریه و عراق، جنایت های رژیم صهیونیستی و ....که در همه ی این قضایا دست حمایت غربیها اعم از امریکا و انگلیس و فرانسه و غیره پشت سر آنهاست، هنوز برخی به گمان هستند که می توان به وعده ی غربی ها برای صلح و پیشرفت و توسعه اطمینان کرد؟!
دکتر محمدیان در پایان این گفت و گو درخواست کرد اعضای حلقه های بصیرت دانشجویی با مطالعه دقیق تاریخ معاصر، اسناد دخالتهای امریکا در ایران و منطقه و مجموعه ی صحیفه نور امام راحل رضوان الله تعالی علیه به موضوع دشمن شناسی توجه بیشتری بنمایند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA