پیام تبریک دکترمحمدیان به مناسبت پیروزی مقاومت اسلامی و شکست داعش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکترمحمدیان به مناسبت پیروزی سرنوشت ساز جبهه مقاومت بر جنایت پیشگان تکفیری و داعش پیام تبریکی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنْ تَنصُروا اللهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ اَقْدامَکُم

سقوط آخرین دژ استقامت نیروهای تکفیری داعش به دست رزمندگان مقاومت و نیروهای مردمی و نظامیان سوری و عراقی با فرماندهی سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی تحقق عینی آیه ی شریفه است که نصرت الهی را در فرادید همگان قرار داده است. امروز آزاد سازی "البوکمال" نشان داد نصرت و پیروزی از جانب خداوند هدیه ی کسانی می شود که با جهاد و استقامت بر باور الهی خویش پای فشارند و همچون بنیانی مرصوص پایدار بمانند.
داعش فتنه ی مرکّبی بود که مجموعه ی شرارتها و زشتی ها و جنایتها و خیانتها با آمیزه ای از تحجّر و تعصب در هیأت قدرت طلبی به نام دولت با عروسک گردانی شیطان بزرگ امریکا و پشتیبانی قارون های نفتی با برنامه ای عبری ولی با خط و زبان عربی ،به مدت شش سال در جهان ترس و وحشت و مرگ پراکنده ساخت.
دنیا باید قدرشناس جهاد و شهادت مدافعان حرم، رزمندگان فاطمیون، زینبیون و حیدریون، حشد الشعبی عراق، ارتشهای عراق و سوریه و حزب الله لبنان باشند. اگر تدابیر رهبری انقلاب اسلامی و رهنمود مرجعیت شیعی در عراق و زمانشناسی عالم فرهیخته و مجاهد سید حسن نصرالله و ایثار و فداکاری سردار جان برکفی همچون سلیمانی سرفراز نبود امروز خون در خیابانهای اروپا نیز موج می زد.
هرچند غربی ها امروز چشمان خود را بر واقعیتها و حقایق بسته اند اما آینده ی تاریخ در وقتی نه چندان دور، حامیان و شریکان جنایت های وحشتناک و هولناک اعم از ترور و تجاوز و قتل و انفجار و آتش زدن و سوزاندن و هر جنایت قابل تصور و غیرقابل تصور را محاکمه و مجازات خواهد کرد. "والله عزیزٌ ذوانتقام" و "اِنَّ الله سریعُ الحساب"
البته می دانیم که سران قدرتهای استکباری و عمله ظلمه ی آنان دولتهای مرتجع منطقه به ویژه جبهه ی متحد صهیونی و سعودی توطئه های جدید ساز خواهند کرد ولی چشمان بیدار مقاومت اسلامی به حول و قوه ی الهی آنها را مأیوس تر خواهد کرد. "وَ مَکروا و مَکر اللهُ واللهُ خیرُ الماکرین"
ما همراه با شکرگذاری به آستان حق تعالی این نصرت و پیروزی را که تجلّی اراده و قدرت خداوند متعال در امداد و یاری مظلومان و مؤمنان است، اولا به محضر حضرت حجّت عجّل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و ملتهای مسلمان منطقه بویژه مردم سوریه و عراق و ایران تبریک و تهنیت می گوییم و نصرت کامل رزمندگان اسلام و سرفرازی و سلامت و سربلندی دنیوی و اخروی ی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را از درگاه خداوندی مسألت می نماییم. انّه ولیّ التّوفیق
 

محی الدین بهرام محمدیان
30 آبان ماه 1396

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA