در نشست خبری دبیر ستاد هفته پژوهش، جزئیات برنامه های هفته پژوهش تشریح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دکتر علیرضا عصاره دبیر ستاد هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز (دوشنبه 13 آذر) در نشست با اصحاب رسانه جزئیات برنامه های هفته پژوهش را تشریح کرد.

دکتر عصاره ضمن تشریح اهداف و برنامه های هفته پژوهش، افزود: برنامه ها در 2 روز مجزا طراحی و اجرا می شود. 1- نخستین روز که به عنوان " پژوهش، فناوری، تحول بنیادین" نامیده شده است، جشنواره تجلیل از پژوهشگران آموزش و پرورش روز دوشنبه از ساعت 8:30  لغایت 12 به صورت نمادین در اولین مدرسه رسمی و تاریخی دارالفنون، این میراث ارزشمند امیر کبیر به نشانی میدان امام خمینی(ره)، ابتدای خیابان ناصرخسرو برگزار و از پژوهشگران برتر تجلیل می شود.

وی اضافه کرد: روز دوم که "پژوهش، فناوری، دانش آموز و مدرسه" نامیده شده است، از دانش آموزان و دانشجویان تربیت معلم در مدرسه خیر ساز آرمینه مصلی نژاد منطقه 6 تهران با حضور 2 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سید محمد بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش از برگزیدگان دانش آموزی و دانشجویی تجلیل خواهد شد.

شایان ذکر است: در بخش دانش آموزی 21 نفر (7نفر از دوره ابتدایی، 7 نفر از دوره متوسطه اول و 7 نفر از دوره متوسطه دوم)تجلیل خواهند شد و جوایز و لوح تقدیر خود را از دست دو وزیر دریافت خواهند کرد.

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA