آقای بطحایی یک عنصر متدین، با اخلاق، بااخلاص و دلسوز نظام هستند

به گزارش خبر روابط عمومی و امور بین الملل امروز 22 دی ماه 97  در مراسم معارفه و تودیع رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی حجت‌الاسلام‌ علی اکبر رشاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس حوزه‌های علمیه استان تهران از دیگر سخنرانان این مراسم اظهار داشت: بر اساس آیات الهی، غذایی که انسان استفاده می‌کند به فکر و عقیده تبدیل می‌شود لذا این موضوع خیلی مهم است و انسان باید همواره با دقت به طعام خود بنگرد.

وی افزود: هر چند ممکن است وضعیت تعلیم و تربیت چنانکه باید رضایت‌بخش نباشد اما نمی‌شود تنها آموزش ‌و پرورش را در این خصوص مقصر دانست زیرا عوامل دیگری مانند خانواده و جامعه نیز در تربیت فرزندان موثر هستند.

وی زبان عربی را کامل‌ترین زبان اعلام و عنوان کرد: منظور از طعام در قرآن علم است، انسان همان‌طور که مواظب ماکولات خود است باید مواظب دریافت علم خود نیز باشد تا دچار مشکل نشود.

همچنین حجت الاسلام رشاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در این مراسم گفت: آقای بطحایی یک عنصر متدین، با اخلاق، بااخلاص و دلسوز نظام هستند و در جایگاه خوبی قرار گرفته اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی طعام دانش آموزان را تهیه می‌کند لذا حساسیت بسیار بالاست و اگر اشتباهی رخ بدهد عوارض ناشی از آن سنگین است.

خبر : معینی 

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA