کودکان و نوجوانان ایرانی برگزیده مسابقه نقاشی و عکاسی «لیدیسه» چک شدند

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، چهل و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا لیدیسه کشور چک درسال ۲۰۱۷با موضوع «سفر» برگزار شد این در حالی است که نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مشارکت و حضور فعال اهدا شده است.

در همین حال، از بین ۲۵۶۹۰اثر از ۸۳کشور جهان ۹نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار از این دوره از مسابقه شده‌اند.

بر این اساس، در بخش نقاشی، امیرعلی رشیدیان ۶ساله، از مرکز فرهنگی هنری مجتمع کانون کرمانشاه، ستایش صادقی ۱۳ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره هفت کانون کرمانشاه، موفق به کسب نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شده‌اند.

هم‌چنین مهسا بابایی ۱۰ساله از مرکز فرهنگی هنری کوزران کانون استان کرمانشاه  و محمدهادی بهشتی ۶ساله از مرکز فرهنگی هنری مجتمع کانون کرمانشاه موفق به دریافت دیپلم افتخار این رقابت شدند.

حنانه کرمی ۸ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون کوزران استان کرمانشاه، امیرمحمد جعفری ۱۲ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون اردبیل و محمدمهدی ناصری ۶ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون اردبیل به دیپلم افتخار این دوره از مسابقه را کسب کردند.

در عین حال، در بخش عکس نیز، دیپلم افتخار این دوره از مسابقه به ثمین علیزاده ۱۲ساله و روژین پناهنده ۱۳ساله هر دو از مرکز فرهنگی هنری کانون مهاباد استان آذربایجان غربی تعلق گرفت.

گفتنی است؛ کانون با ارسال ۶۹۵اثر نقاشی و ۲۲قطعه عکس در این مسابقه شرکت کرده است

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA