جلسه کمیته علمی همایش «تامین و مدیریت منابع در آموزش و پرورش»

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی، جلسه کمیته علمی همایش «تامین و مدیریت منابع در آموزش و پرورش با رویکرد اقتصاد مقاومتی» با حضور آقایان دکتر میرکمالی، دکتر حیدر تورانی، دکتر غلامعلی احمدی، دکتر اکبر فرجی ارمکی و سایر اعضاء ساعت 17 الی 19 روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

در این جلسه دکتر تورانی با اشاره به نقش مهم یافته های پژوهشی و مقالات علمی اظهارِ امیدواری کرد: نتایج و برآیند مقالات کاربردی و دیدگاه هایی که در این همایش مطرح خواهد شد بتواند گامی در جهت ارتقاء فرایند یاددهی- یادگیری و حل مسائل آموزش و پرورش مورد استفاده قرار گیرد.

وی ضمن اعلام آمادگی کامل سازمان پژوهش، جلب مشارکت سایر نهادهای تاثیر گذار فرهنگی را مهم ارزیابی کرد و اضافه نمود با دعوت از صاحب نظران مختلف جامعه به ویژه دانشگاهیان(اساتید- دانشجویان ارشد و دکتری) به غنای هرچه بیشتر همایش کمک نمایند.

دکتر تورانی با تاکید بر سیاست درهای باز سازمان پژوهش، افزود: درب سازمان به روی صاحب نظران گشوده است و ما از تعامل و به چالش کشیدن کتاب های درسی و مجلات رشد استقبال می کنیم. زیرا نقد را کمک به بهبود و ارتقاء کیفیت تولیدات خود می دانیم.

وی پویایی سازمان را مرهون هم سویی، هماهنگی و تلاش همه اعضاء دانست و با مقایسه آن با یک تیم ورزشی افزود: موفقیت تیم را همکاری و تلاش همه اعضای تیم در مسابقات رقم می زند، نه فرد، لذا باید با استفاده از رویکردهای مثبت و آینده اندیشانه زمینه مشارکت همگانی را فراهم نمود.

در این جلسه محور های پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا با تعامل بیشتر با صاجب نظران نسبت به تکمیل و نهایی کردن آن اقدام شود.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA