برنامه ما، حرفه ای شدن روابط عمومی های آموزش و پرورش است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرتضی نظری با اشاره به تنوع اقوام در ایران از مدیران روابط عمومی خواست تا آیین، رسوم و سنن ملی و بومی ایرانی را در استان خود به نمایش بگذارند تا فرزندان این سرزمین با لباس و گویش های محلی خود با سایر دانش آموزان ایرانی ارتباط برقرار کنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با اشاره به مشکلاتی که ممکن است در انجام ایده ها و برنامه ها بوجود آید، گفت: تلاش کنید ایده های نو را به انجام برسانید.

وی افزود: تلاش ما حرفه ای شدن روابط عمومی های آموزش و پرورش است.

مرتضی نظری به مشهود بودن افزایش سهم پاسخگویی آموزش و پرورش در شورای اطلاع رسانی دولت اشاره و اضافه کرد: این اتفاق خوبی است و همه همکاران روابط عمومی در این تحرک رسانه ای و موفقیت نقش داشته اند و باید همواره پاسخ به مخاطبان و پرسش های آنان از اولویت ها اصلی باشد و حق مردم پاسخگویی به موقع و جامع است.

وی با اشاره به تاکید وزیر آموزش و پرورش بر تمرکز زدایی گفت: سیاست روابط عمومی به عنوان بخشی از این سیاست کلی، تمرکز زدایی است و این مرکز اصول کلی را تببین می کند و در جزییات کارها و برنامه ریزی های استان وارد نمی شویم و در امور آن ها دخالت نمی کنیم.

در ادامه این برنامه، معاونان مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی مواردی را طرح کردند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA